דף הבית » תרופות סבתא » קרטוזיס פילריס – 20 תרופות סבתות אורגניות ואורגניות
dadaddddda daddcdadda  daadaddaddaa daddaaddaa dddaddadd

קרטוזיס פילריס – 20 תרופות סבתות אורגניות ואורגניות

עור יבש, מהמורות?קרטוזיס פילריס – 20 תרופות אורגניות וטבעיות
קרטוזיס פילריס (KP) הוא מצב עור שכיח ולא מזיק הפוגע בכמעט 40% מהמבוגרים ו -50-80% מהמתבגרים.זה גורם לטלאים יבשים ומחוספסים ולבליטות קטנטנות, בדרך כלל על הזרועות העליונות, הירכיים, הלחיים והישבן.אמנם אינו מדבק או מזיק, אך KP יכול להיות מביך ולא נוח.

למרבה המזל, ישנם תרופות אורגניות וטבעיות, שרבים מהם הועברו במשך דורות.להלן 20 תרופות לסבתא לטיפול ב- KP.

1.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור לשמור על לחות בעור וחלק.ידוע שיש לו גם תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות הקשורה ל- KP.החל כמות קטנה על אזורים שנפגעו ועסה אותו בעדינות.

2.אמבט שיבולת שועל

שיבולת שועל עשירה בנוגדי חמצון ובתרכובות אנטי דלקתיות.הוספת שיבולת שועל לאמבטיה יכולה לעזור להרגיע וללחות עור יבש ומגרד הנגרם על ידי KP.כדי ליצור אמבטיה שיבולת שועל, טחנו כוס שיבולת שועל לאבקה עדינה והוסיפו אותה למי אמבטיה חמים.משרים 15-20 דקות כדי לאפשר לשיבולת השועל לספוג בעור שלך.

3.אלוורה ורה ג’ל

ידוע כי ג’ל אלוורה הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות וריפוי עור.זה גם עוזר לשמור על לחות בעור.החל כמות קטנה על אזורים מושפעים ולעסות אותו.

4.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות, שיכולות לעזור להפחית דלקת.מדללים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים אחת ומורחים אותה על אזורים מושפעים.השאירו אותו למשך 15-20 דקות ואז שטפו במים פושרים.

5.אמבטיה מלח אפסום

ידוע כי מלח אפסום הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית את גירוי העור.מוסיפים כוס אחת של מלח אפסום לאמבטיה חמה וספגה למשך 20 דקות.

6.סודה לשתייה

לסודה לשתייה יש תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות.מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם שתי כפות מים ליצירת משחה.החל את העיסה על אזורים שנפגעו והשאיר אותה למשך 15-20 דקות לפני השטיפה במים פושרים.

7.שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור לשמור על לחות בעור וחלק.לעסות כמות קטנה של שמן זית לאזורים מושפעים.

8.דבש

ידוע שדבש הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות.החל כמות קטנה של דבש על אזורים מושפעים והשאיר אותו למשך 15-20 דקות לפני השטיפה.

9.אמבט מלח ים

ידוע כי מלח ים הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות וריפוי עור.מוסיפים כוס מלח ים לאמבטיה חמה ומשרות למשך 20 דקות.

10.מסכת מלפפון ויוגורט

ידוע כי מלפפון יש תכונות אנטי דלקתיות, ואילו יוגורט מכיל חומצה לקטית, שיכולה לעזור להפחית את הדלקת.מערבבים מלפפון אחד וכוס יוגורט אחת יחד, ואז החל את המסכה על אזורים שנפגעו.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני השטיפה.

11.מסכת חלב ודבש

חלב מכיל חומצה לקטית, שיכולה לעזור להפחית דלקת, בעוד שידוע שדבש הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות.שלב כף חלב אחת וכף דבש אחת, ואז החל את המסכה על אזורים שנפגעו.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני השטיפה.

12.אמבט חלב קוקוס

ידוע כי חלב קוקוס בעל תכונות אנטי דלקתיות ומרגיעות עור.מוסיפים כוס חלב קוקוס לאמבטיה חמה ומשרות למשך 20 דקות.

13.שמן אבוקדו

שמן אבוקדו הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור לשמור על לחות בעור וחלק.לעסות כמות קטנה של שמן אבוקדו באזורים מושפעים.

14.שמן חוחובה

שמן חוחובה ידוע כמי שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ומרגיעות עור.לעסות כמות קטנה של שמן חוחובה לאזורים מושפעים.

15.מכשפה לוז

ידוע כי המכשפות יש בעלות תכונות אנטי דלקתיות וריפוי עור

תרופות לסבתא עבור קרטוזיס פילריס

קרטוזיס פילריס, או KP, הוא מצב עור נפוץ ש- CauSES קטנות, מחוספסות ולפעמים מגרדות מגרדות על העור.למרות שזה לא רציני, הבליטות יכולות להיות מכוערות ולגרום למבוכה.למרבה המזל, ישנם תרופות סבתא רבות שיכולות לעזור בתסמינים של KP.משמנים טבעיים ועד פילינג, הנה 20 תרופות אורגניות ואורגניות לטיפול ב- KP.

1.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול ב- KP.הוא מלא בשומנים בריאים שעוזרים להזין את העור.כדי להשתמש בשמן קוקוס, פשוט לעסות כמות קטנה לאזור הפגוע פעמיים ביום.

2.שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות טבעי נוסף שיכול לעזור לרכך ולהרגיע את העור.כדי להשתמש בשמן זית, פשוט לעסות כמות קטנה לאזור הפגוע פעמיים ביום.

3.אלוורה

אלוורה היא אנטי דלקת טבעית שיכולה לעזור להפחית את האדמומיות והדלקת הקשורה ל- KP.כדי להשתמש באלוורה, פשוט החל כמות קטנה של ג’ל אלוורה על האזור המושפע פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית את האדמומיות והדלקת הקשורים ל- KP.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים כפית חומץ תפוחים עם כוס מים ואז מרחו את התערובת על האזור הפגוע בכדור כותנה פעמיים ביום.

5.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא פילינג טבעי שיכול לעזור בהסרת תאי עור מתים ולנקבוביות בטל נקבוביות.כדי להשתמש בסודה לשתייה, מערבבים כפית סודה לשתייה עם שתי כפות מים ואז מרחו את התערובת על האזור הפגוע בכדור כותנה פעמיים ביום.

6.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא פילינג טבעי שיכול לעזור בהסרת תאי עור מתים ולנקבוביות בטל נקבוביות.כדי להשתמש בשיבולת שועל, מערבבים כף אחת של שיבולת שועל עם שתי כפות מים ואז מרחו את התערובת על האזור הפגוע פעמיים ביום.

7.דבש

דבש הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להרגיע ולרכך את העור.כדי להשתמש בדבש, פשוט החל כמות קטנה של דבש על האזור המושפע פעמיים ביום.

8.יוגורט

יוגורט הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להרגיע ולרכך את העור.כדי להשתמש ביוגורט, פשוט החל כמות קטנה של יוגורט רגיל על האזור המושפע פעמיים ביום.

9.מלפפון

מלפפון הוא מעמד טבעי שיכול לעזור להפחית את האדמומיות והדלקת הקשורים ל- KP.כדי להשתמש במלפפון, פשוט מרחי פרוסה דקה של מלפפון על האזור המושפע פעמיים ביום.

10.שמן אבוקדו

שמן אבוקדו הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להזין את העור.כדי להשתמש בשמן אבוקדו, פשוט לעסות כמות קטנה לאזור הפגוע פעמיים ביום.

11.שמן חוחובה

שמן חוחובה הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להזין את העור.כדי להשתמש בשמן חוחובה, פשוט לעסות כמות קטנה לאזור הפגוע פעמיים ביום.

12.מיץ לימון

מיץ לימון הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית את האדמומיות והדלקת הקשורים ל- KP.כדי להשתמש במיץ לימון, מערבבים כפית מיץ לימון עם כוס מים ואז מרחו את התערובת על האזור הפגוע בכדור כותנה פעמיים ביום.

13.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית את האדמומיות והדלקת הקשורים ל- KP.כדי להשתמש במכשפה לוז, מערבבים כפית לוז מכשפה עם כוס מים ואז מרחו את התערובת על האזור הפגוע בכדור כותנה פעמיים ביום.

14.מלח ים

מלח ים הוא פילינג טבעי שיכול לעזור בהסרת תאי עור מתים ולנקבוביות בטלות.כדי להשתמש במלח ים, מערבבים כפית אחת של מלח ים עם שתי כפות מים ואז מרחו את התערובת על האזור הנגוע פעמיים ביום.

15.מלח אפסום

ה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן