דף הבית » תרופות סבתא » עקיצות דבורים – 18 תרופות של סבתא להרגיע והזנה
dadaddaddaa ddddaddd  daadaddaddaa dadc daddaad dcddaddda d

עקיצות דבורים – 18 תרופות של סבתא להרגיע והזנה

עקיצות דבורים יכולות להיות כואבות ומעצבנות.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות טבעיות שיכולות לעזור להרגיע ולהזין את העור.להלן 18 תרופות של סבתא להתמודדות עם עקיצות דבורים.

מניעת עקיצות דבורים

התרחקות מדבורים היא הדרך הטובה ביותר למנוע עקיצות דבורים.לשם כך, הימנע מאזורים שבהם דבורים ככל הנראה יהיו, כמו צמחים פורחים ושיחים.אם אתה חייב להיכנס לאזור בו קיימים דבורים, ללבוש בגדי מגן, כמו מכנסיים ארוכים וחולצה עם שרוולים ארוכים.

תרופות לעקיצות דבורים מרגיעות ומזינים

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על האזור המושפע והשאיר אותו הלאה עד שהוא מתייבש.יש לשטוף אותו במים חמים.

דבש

לדבש תכונות אנטיבקטריאליות טבעיות ויכול לעזור להרגיע ולהזין את העור.כל שעליך לעשות הוא למרוח את הדבש על האזור המושפע ולהשאיר אותו מספר דקות לפני שטיפתו במים חמים.

טיפ:

לקבלת הקלה נוספת, הוסף כמה טיפות של שמן אתרי לבנדר לדבש לפני שמריחים אותו על העור.

שמן קוקוס

שמן קוקוס יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהאיץ את הריפוי.פשוט מרחו כמות קטנה של שמן קוקוס על האזור הפגוע ועסה אותו בעדינות.השאירו אותו למשך מספר דקות לפני שטיפתו במים חמים.

אלוורה

ג’ל אלוורה הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להרגיע ולהזין את העור.כל שעליך לעשות הוא למרוח שכבה דקה של ג’ל אלוורה על האזור הפגוע והשאיר אותה הלאה למשך מספר דקות לפני שטיפתו במים חמים.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על האזור המושפע והשאיר אותו למשך מספר דקות לפני שטיפתו במים חמים.

OATMEAL


שיבולת שועל היא אנטי דלקתית טבעית.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית שיבולת שועל עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על האזור המושפע והשאיר אותו למשך מספר דקות לפני שטיפתו במים חמים.

שקיות תה

שקיות תה יכולות לעזור להפחית את הדלקת ולהאיץ את הריפוי.כדי להשתמש בהם, פשוט תלול שקית תה במים חמים למשך כמה דקות.הסר את שקית התה ואפשר לו להתקרר לפני שמריחה אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך מספר דקות לפני שטיפתו במים חמים.

מיץ לימון

למיץ לימון יש תכונות עיקריות ואנטיספטיות.כדי להשתמש בו, פשוט מרחו כמה טיפות מיץ לימון על האזור המושפע והשאירו אותו מספר דקות לפני שטיפתו במים חמים.

שום

לשום תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות.כדי להשתמש בו, לרסק שן שום של שום ולערבב אותו עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על האזור המושפע והשאיר אותו למשך מספר דקות לפני שטיפתו במים חמים.

מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא עיקרי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת ולהאיץ את הריפוי.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של לוז מכשפה עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על האזור המושפע והשאיר אותו למשך מספר דקות לפני שטיפתו במים חמים.

תה קמומיל

תה קמומיל יכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את העור.כדי להשתמש בו, תלול שקית תה קמומילית במים חמים למשך מספר דקות.הסר את שקית התה ואפשר לו להתקרר לפני שמריחה אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך מספר דקות לפני שטיפתו במים חמים.

מלפפון

למלפפונים תכונות אנטי דלקתיות טבעיות.כדי להשתמש בהם, פשוט פרוס מלפפון והחל את הפרוסות על האזור המושפע.השאירו אותם מספר דקות לפני שטיפתם במים חמים.

חומץ ומלח

חומץ ומלח יכולים לעזור להפחית דלקת וכך

תרופות ביתיות לעקיצות דבורים

עקיצות דבורים יכולות להיות כואבות ו- UNCנורא, אבל הם לא חייבים להיות.ישנם מגוון של תרופות ביתיות וטיפים שניתן להשתמש בהם כדי להרגיע ולהזין את האזור המושפע.החל ממקרמים אנטי דלקתיים ועד קומפרסים קרים, הנה 18 תרופות של סבתא לטיפול בעקיצות דבורים.

החל קומפרס קר

החלת דחיסה קרה על האזור הפגוע יכולה לסייע בהפחתת הנפיחות ואי הנוחות הקשורים לעוקץ דבורים.אתה יכול להשתמש בחפיסה קרה או שקית ירקות קפואים.חשוב לשמור על הדחיסה על האזור לפחות 10 דקות.

קח אנטיהיסטמין

נטילת אנטיהיסטמין יכולה לעזור להפחית את הנפיחות והגרד הקשורים לעוקץ דבורים.עם זאת, חשוב לבדוק עם הרופא שלך לפני שאתה נוטל תרופה כלשהי.

תרופות טבעיות לעקיצות דבורים

בנוסף לטיפולים תרופתיים, ישנם מספר תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי להרגיע ולהזין עוקץ דבורים.

החל סודה לשתייה

ערבוב סודה לשתייה עם מים ליצירת משחה והפעלתו על האזור הפגוע יכול לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לעוקץ דבורים.

חומץ תפוחים

השריית כדור כותנה בחומץ תפוחים ומריחתו על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.

דבש

לדבש יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לעוקץ דבורים.

אלוורה

אלוורה יש תכונות מרגיעות וקירור שיכולות לעזור להפחית את תחושת השריפה הקשורה לעוקץ דבורים.

שמן לבנדר

התכונות האנטי דלקתיות של שמן לבנדר יכולות לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לעוקץ דבורים.

שאלות נפוצות

מה הדרך הטובה ביותר לטפל בעוקץ דבורים?

הדרך הטובה ביותר לטפל בעוקץ דבורים היא ליישם קומפרס קר על האזור המושפע, לקחת אנטיהיסטמין ולהשתמש בתרופות טבעיות כמו סודה לשתייה, חומץ תפוחים, דבש, אלוורה ושמן לבנדר.

האם עלי לפנות לטיפול רפואי לעקיצת דבורים?

אם עוקץ הדבורים חמור או אם אתה חווה תסמינים כלשהם כמו נפיחות קשה, כוורות או קושי לנשום, עליך לפנות מייד לטיפול רפואי.

עקיצות דבורים יכולות להיות כואבות ולא נוחות, אבל הם לא חייבים להיות.בעזרת הטיפולים והתרופות הנכונים, ניתן להרגיע את עקיצות הדבורים ולהזין במהירות ובקלות.החל מקומרים קרים לתרופות טבעיות כמו דבש ושמן לבנדר, ישנם מגוון של תרופות ביתיות שניתן להשתמש בהן כדי לספק הקלה ונוחות לאלה שנפגעו מעקיצות דבורים.

בנוסף, חשוב לפנות לטיפול רפואי אם עוקץ הדבורים חמור או אם מתרחשים תסמינים כמו כוורות, נפיחות קשה או נשימה קושי.על ידי נקיטת הצעדים הנכונים, ניתן לטפל בעקיצות דבורים במהירות ובקלות. הגדרת Wikipedia.org לגבי עקיצות דבורים – 18 תרופות של סבתא להרגיע והזנה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן