דף הבית » תרופות סבתא » עיגולים כהים מתחת לעיניים – 16 תרופות של סבתא מומלצת וטבעית
daddddcddd dbdddd dedaaddaa dcdaddadddd  daadaddaddaa dadc da

עיגולים כהים מתחת לעיניים – 16 תרופות של סבתא מומלצת וטבעית

עיגולים כהים מתחת לעיניים יכולים להיות סימן לעייפות, לחץ, אלרגיות או מצב רפואי בסיסי.הם לא רק מכוערים אלא יכולים להוות מקור למבוכה וביטחון עצמי נמוך.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות בהן סבתות השתמשו במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית את המראה של עיגולים כהים.במאמר זה נסתכל על 16 תרופות של סבתא מומלצת וטבעית, וכן נניח טיפ ייחודי ומועיל כדי לשמור עליהם במפרץ.

הגורמים לעיגולים כהים מתחת לעיניים

הגורמים לעיגולים כהים מתחת לעיניים

עיגולים כהים מתחת לעיניים נגרמים על ידי מספר גורמים, כולל התייבשות, אלרגיות, הזדקנות, גנטיקה ומצבים רפואיים מסוימים.הם יכולים להיגרם גם כתוצאה מחוסר שינה, לחץ וחשיפה מוגזמת לשמש.

הסעדים של סבתא לעיגולים כהים מתחת לעיניים

למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות טבעיות ואושרו על סבתא שיכולות לעזור להפחית את המראה של עיגולים כהים.להלן 16 מהתרופות המומלצות ביותר ששימשו במשך מאות שנים:

1.פרוסות מלפפון

מלפפונים הם תרופה טבעית לעיגולים כהים מכיוון שהם מכילים תכונות אנטי דלקתיות וקירור המסייעות בהפחתת נפיחות ושינוי צבע.כל שעליך לעשות הוא לחתוך שתי פרוסות מלפפון ולהניח אותן על עיניך העצומות למשך 10-15 דקות.

2.שמן שקדים

שמן שקדים עשיר בוויטמין E וחומצות שומן, שידוע כמסייע בהפחתת עיגולים כהים.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמה טיפות שמן שקדים סביב עיניך ועסה אותו בעדינות עד שהוא נספג.

3.מי ורדים

ידוע כי מי ורדים הם בעלי תכונות מרגיעות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות ועיגולים כהים.כל שעליך לעשות הוא להשרות שתי רפידות כותנה במי ורדים ולהניח אותן מעל עיניך העצומות למשך 10-15 דקות.

4.קומפרס קר

דחיסה קרה היא דרך נהדרת להפחית נפיחות ולשפר את המראה של עיגולים כהים.פשוט קח בד וספוג אותו במים קרים, ואז הניח אותו על עיניך העצומות למשך 10-15 דקות.

5.פרוסות תפוחי אדמה

ידוע כי תפוחי אדמה בעלי תכונות הלבנה טבעיות שיכולות לעזור להבהיר את המראה של עיגולים כהים.כל שעליך לעשות הוא לחתוך שתי פרוסות תפוח אדמה והניחו אותן על עיניך העצומות למשך 10-15 דקות.

6.שקיות תה ירוק

תה ירוק ידוע שהוא עשיר בנוגדי חמצון שיכולים לעזור להפחית דלקת ושינוי צבע.כל שעליך לעשות הוא להשרות שתי שקיות תה ירוקות במים חמים ואז צנח אותם במקרר למשך 10 דקות.ואז הניחו אותם על עיניכם העצומים למשך 10-15 דקות.

7.שמן קוקוס

שמן קוקוס ידוע כנוגד חמצון חזק שיכול לעזור להפחית דלקת ונפיחות.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמה טיפות שמן קוקוס סביב עיניך ועסה אותו בעדינות עד שהוא נספג.

8.פרוסות עגבניות

ידוע כי עגבניות עשירות בוויטמין C וב- Lycopene, שיכולות לעזור להפחית את המראה של עיגולים כהים.כל שעליך לעשות הוא לחתוך שתי פרוסות עגבנייה והניחו אותן על עיניך העצומות למשך 10-15 דקות.

9.חלב

ידוע כי חלב הוא מברר עור טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של עיגולים כהים.כל שעליך לעשות הוא לספוג שתי רפידות כותנה בחלב קר ולהניח אותן מעל עיניך העצומות למשך 10-15 דקות.

10.מיץ לימון

מיץ לימון ידוע כמאיר עור טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של עיגולים כהים.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמה טיפות מיץ לימון סביב עיניך ועסה אותו בעדינות עד שהוא נספג.

11.אלוורה

ידוע כי אלוורה יש תכונות אנטי דלקתיות וקירור שיכולות לעזור להפחית נפיחות ועיגולים כהים.כל שעליך לעשות הוא למרוח ג’ל אלוורה סביב עיניך ועסה אותו בעדינות עד שהוא נספג.

12.מכשפה לוז

ידוע כי לוז מכשפה הוא מעיקב שיכול לעזור להפחית נפיחות ועיגולים כהים.כל שעליך לעשות הוא לספוג שתי רפידות כותנה בלוז המכשפה ולהניח אותן מעל עיניך העצומות למשך 10-15 דקות.

13.דבש גולמי

דבש גולמי ידוע כמאיר עור טבעי שיכול לעזור להפחית את המראהשל עיגולים כהים.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמה טיפות דבש גולמי סביב העיניים שלך ועסה אותו בעדינות עד שהוא נספג.

<Hsummary: מאמר זה מספק מבט מעמיק על עיגולים כהים מתחת לעיניים וכיצד לפנות אליהם עם 16 תרופות של סבתא מומלצת וטבעית.הוא מכסה מגוון טיפולים, כולל שימוש במלפפון, שמן שקדים, שקיות תה ושמנים אתרים, ומספק גם קטע שאלות נפוצות לענות על שאלות נפוצות על עיגולים כהים.

מה גורם לעיגולים כהים מתחת לעיניים?


עיגולים כהים מתחת לעיניים הם בעיה שכיחה שיכולה להשפיע על אנשים בכל הגילאים.הם נגרמים על ידי מגוון גורמים, כולל גנטיקה, אלרגיות, חוסר שינה, גיל וחשיפה לשמש.במקרים מסוימים, הם עשויים להיגרם גם כתוצאה מבעיות בבלוטת התריס, אנמיה או אפילו התייבשות.

16 התרופות המומלצות והסבתות הטבעיות לעיגולים כהים מתחת לעיניים

1.מלפפון

מלפפונים מכילים תרכובות הידועות כמפחיתות דלקת, מרגיעות את העור ומפחיתות נפיחות.כדי להשתמש במלפפון לטיפול במעגלים כהים, פשוט חתוך מלפפון לפרוסות דקות.הניחו את הפרוסות מעל העיניים למשך 15 דקות.יש לשטוף את הפנים שלך במים קרירים אחר כך.

2.שמן שקדים

שמן שקדים עשיר בוויטמין E וחומצות שומן, שיכולות לעזור להזין את העור העדין מתחת לעיניים.כדי להשתמש בשמן שקדים לעיגולים כהים, לעסות בעדינות כמה טיפות שמן שקדים סביב העיניים.השאירו אותו לילה ושטפו בבוקר.

3.שקיות תה

שקיות תה מכילות טאנינים, שידועים כמפחיתים את הנפיחות והעיגולים הכהים.כדי להשתמש בשקיות תה לעיגולים כהים, תלולים שתי שקיות תה במים חמים למשך מספר דקות.מניחים את שקיות התה מעל העיניים שלך למשך 10 עד 15 דקות.יש לשטוף את הפנים שלך במים קרירים אחר כך.

4.שמנים אתרים

שמנים אתרים, כמו לבנדר, קמומיל ורוזמרין, יכולים לעזור להפחית דלקת ולהבהיר את העור מתחת לעיניים.כדי להשתמש בשמנים אתרים לעיגולים כהים, מערבבים שניים עד שלוש טיפות של שמן אתרי שנבחר עם שמן נשא, כמו חוחובה או שמן שקדים.מעסה בעדינות את התערובת סביב העיניים שלך.השאירו אותו לילה ושטפו בבוקר.

5.קומפרס קר

דחיסה קרה יכולה לעזור להפחית את הנפיחות והעיגולים הכהים.כדי להשתמש בדחיסה קרה, עטפו כמה קוביות קרח במטלית נקייה והניחו אותו על העיניים שלך למשך 10 עד 15 דקות.

6.מיץ תפוחי אדמה

תפוחי אדמה מכילים חומרי הלבנה טבעיים שיכולים לעזור להפחית עיגולים כהים.לשימוש במיץ תפוחי אדמה לעיגולים כהים, מגרד תפוח אדמה וסחט את המיץ.טבלו כדור כותנה במיץ ומורחים אותו על העיגולים הכהים.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני שטיפתו.

7.שמן קוקוס

שמן קוקוס עשיר בנוגדי חמצון וחומצות שומן, שיכולות לעזור להזין את העור מתחת לעיניים.כדי להשתמש בשמן קוקוס לעיגולים כהים, עיסו כמה טיפות שמן קוקוס סביב עיניכם.השאירו אותו לילה ושטפו בבוקר.

8.מי ורדים

מי ורדים ידועים בתכונותיו האנטי דלקתיות ונוגדי חמצון.כדי להשתמש במי ורדים לעיגולים כהים, מערבבים שתי כפות מי ורדים עם כף דבש אחת.מרחו את התערובת על העיגולים הכהים והשאירו אותה למשך 15 דקות.יש לשטוף אותו במים קרירים.

9.שמן קיק

שמן קיק ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והלחות.כדי להשתמש בשמן קיק לעיגולים כהים, עיסו כמה טיפות שמן קיק סביב עיניכם.השאירו אותו לילה ושטפו בבוקר.

10.עגבניות

עגבניות מכילות חומרי הלבנה טבעיים שיכולים לעזור להפחית עיגולים כהים.לשימוש עגבניות לעיגולים כהים, מערבבים חלקים שווים מיץ עגבניות ומיץ לימון.מרחו את התערובת על העיגולים הכהים והשאירו אותה למשך 15 דקות.יש לשטוף אותו במים קרירים.

11.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והניקוי.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לעיגולים כהים, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כפית דבש אחת.למרוח את התערובת עלעיגולים כהים ומשאירו אותו למשך 15 דקות.יש לשטוף אותו במים קרירים.

12.חלב ודבש

חלב ודבש ידועים בתכונות הלחות שלהם.כדי להשתמש בחלב ודבש לעיגולים כהים, מערבבים כפית חלב אחת וכפית אחת

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן