דף הבית » תרופות סבתא » נזלת אלרגית – 8 תרופות סבתות אמינות ושימושיות
daddcdaa ddcdadddaa  daadaddaddaa daddaaddaa ddeddaddaa ddadde

נזלת אלרגית – 8 תרופות סבתות אמינות ושימושיות

נזלת אלרגית, המכונה גם קדחת השחת, היא דלקת אלרגית של האף והסינוסים הנגרמים על ידי אלרגן כמו אבקה, אבק או קשקשים של בעלי חיים.בעוד שהרפואה המודרנית מציעה טיפולים להקל על התסמינים, אנשים רבים פונים לתרופות של סבתא להקלה.במאמר זה נדון בשמונה תרופות סבתות אמינות ושימושיות לנזלת אלרגית.

מהו נזלת אלרגית?

נזלת אלרגית, הידועה גם בשם קדחת השחת, היא תגובה אלרגית של האף וסינוסים לאלרגן כמו אבקה, קרדית אבק או קשקשים לחיות מחמד.תסמינים של נזלת אלרגית כוללים התעטשות, גודש באף, עיניים מגרדות ואף נזלת.נזלת אלרגית יכולה להיות עונתית או כל השנה, תלוי באלרגן שמפעיל אותו.

H2: 8 התרופות של סבתא לנזלת אלרגית

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל נזלת אלרגית.להלן 8 תרופות סבתות אמינות ושימושיות לנזלת אלרגית:

1. חומץ תפוחים: חומץ תפוחים הוא אנטיהיסטמין טבעי, שיכול לעזור להפחית תסמינים של נזלת אלרגית.לשימוש, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם שמונה אונקיות מים ושותה את התערובת פעמיים ביום.

2. דבש: דבש מכיל תכונות אנטי דלקתיות טבעיות, שיכולות לעזור להפחית דלקת הנגרמת כתוצאה מנזלת אלרגית.לשימוש, מערבבים כף דבש אחת עם שמונה אונקיות מים חמים ושתו את התערובת פעמיים ביום.

3. שום: לשום יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של נזלת אלרגית.לשימוש, טסו שתי שיני שום ומוסיפים לכוס מים חמים.שתו את התערובת פעמיים ביום.

4. ג’ינג’ר: ג’ינג’ר מכיל תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית דלקת הנגרמת כתוצאה מנזלת אלרגית.לשימוש, מגרפים כף אחת של ג’ינג’ר טרי לכוס מים חמים ושותה את התערובת פעמיים ביום.

5. מנטה: מנטה יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית דלקת הנגרמת כתוצאה מנזלת אלרגית.לשימוש, תלול כפית אחת של עלי מנטה מיובשים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו פעמיים ביום.

6. שורש ליקריץ: שורש ליקריץ הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת הנגרמת כתוצאה מנזלת אלרגית.לשימוש, תלול כפית אחת של שורש ליקוריץ מיובש בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו פעמיים ביום.

7. כורכום: לכורכום יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, שיכולות לעזור להפחית דלקת הנגרמת כתוצאה מנזלת אלרגית.לשימוש, תלול כפית אחת של אבקת כורכום בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו פעמיים ביום.

8. סרפד: לסרפד יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית דלקת הנגרמת כתוצאה מנזלת אלרגית.לשימוש, תלול כפית אחת של עלי סרפד מיובשים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו פעמיים ביום.

H3: טיפים לשימוש בתרופות של סבתא

כשמשתמשים בתרופות של סבתא בנזלת אלרגית, חשוב לזכור לקחת אותם בעקביות וכפי שמופנה.חשוב גם לדבר עם הרופא שלך לפני שתתחיל תוספים חדשים או תרופות צמחיות.בנוסף, חשוב לזכור כי תרופות אלה נועדו להוסיף, ולא להחליף, טיפול רפואי קונבנציונאלי לנזלת אלרגית.

תרופות צמחיות לנזלת אלרגית

תרופות צמחיות להקלה באלרגיה שימשו במשך מאות שנים ועושים קאמבק מכיוון שאנשים רבים מחפשים פתרונות בריאות טבעיים.ישנם עשבי תיבול רבים המשמשים לטיפול בתסמיני אלרגיה.להלן כמה מעשבי התיבול הנפוצים ביותר לנזלת אלרגית:

אקליפטוס

אקליפטוס הוא צמח ירוק -עד יליד אוסטרליה וכעת הוא מעובד באופן נרחב במדינות רבות אחרות.יש לו ארומה חזקה ומשמשת לעתים קרובות ב- AROמטרפיה.תכונותיו האנטי דלקתיות הופכות אותו לבחירה פופולרית לטיפול בהצטננות, זיהומים בסינוסים ונזלת אלרגית.זה יכול לשמש כמשאיש, הנצרך בתה או ליישם אקטואלי.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תבלין פופולרי יליד אסיה ומשמש כיום בתרבויות רבות.זה ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ונוגדי חמצון ומשמש לעתים קרובות לטיפול במגוון מחלות.במקרה של אלרגיות, ניתן להשתמש בג’ינג’ר כדי להקל על גודש באף, כאב גרון ולחץ סינוסים.ניתן לצרוך אותו בתה או לקחת אותו בצורה כמוסה.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב ששימש זה מכבר כתרופה למחלות רבות, כולל אלרגיות.זה ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והמיודולציה החיסון.ניתן לצרוך שורש ליקריץ בתה או לקחת אותם בצורה כמוסה.

סרפד צורב

סרפד עוקץ הוא עשב יליד אירופה וחלקים מאסיה.זה ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ומשמש לעתים קרובות לטיפול במגוון מחלות.במקרה של אלרגיות, ניתן להשתמש בסרפד צורב כדי להפחית את הדלקת ולשפר את הסימפטומים.ניתן לצרוך אותו בתה או לקחת אותו בצורה כמוסה.

הסעדים של סבתא לנזלת אלרגית

סבתות משתמשות בתרופות ביתיות לטיפול באלרגיות במשך מאות שנים.להלן כמה מהתרופות הנפוצות ביותר של סבתא לנזלת אלרגית:

  • חומץ תפוחים: תרופה ביתית פופולרית למחלות רבות, חומץ סיידר תפוחים ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית את העומס ולשפר את הנשימה.ניתן לצרוך אותו בתה או לקחת אותו בצורה קפסולה.
  • דבש: דבש הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להקל על העומס ולשפר את הנשימה.ניתן לצרוך אותו בתה או לקחת אותו בצורה קפסולה.
  • שום: שום הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת ולשפר את הסימפטומים.ניתן לצרוך אותו בתה או לקחת אותו בצורה קפסולה.
  • לימון: לימון ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והנוגדי חמצון ויכול לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את הסימפטומים.ניתן לצרוך אותו בתה או לקחת אותו בצורה קפסולה.
  • קמומיל: קמומיל הוא עשב פופולרי הידוע בתכונותיו המרגיעות והאנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את הסימפטומים.ניתן לצרוך אותו בתה או לקחת אותו בצורה קפסולה.
  • ג’ינסנג: ג’ינסנג הוא עשב פופולרי הידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והמיודולציה החיסונית ויכול לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את הסימפטומים.ניתן לצרוך אותו בתה או לקחת אותו בצורה קפסולה.
  • שורש ג’ינג’ר: שורש ג’ינג’ר ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והנוגדי חמצון ויכול לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את הסימפטומים.ניתן לצרוך אותו בתה או לקחת אותו בצורה קפסולה.
  • מנטה: מנטה ידועה בתכונותיו האנטי דלקתיות והרגיעה ויכולה לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את הסימפטומים.ניתן לצרוך אותו בתה או לקחת אותו בצורה קפסולה.

הסעדים של סבתא להקלה באלרגיה הם דרך בטוחה ויעילה להפחתת התסמינים ולשפר את הבריאות הכללית.על ידי שילוב תרופות אלה באורח החיים שלך, אתה יכול לעזור להפחית את הסבל שלך מנזלת אלרגית ולשפר את איכות חייך.

סיכום

נזלת אלרגית היא מצב שכיח הפוגע במיליוני אנשים ברחבי העולם.אמנם קיימים טיפולים רבים, אך הסעדים של סבתא להקלה באלרגיה מספקים דרך בטוחה ויעילה להפחתת התסמינים ולשפר את הבריאות הכללית.ניתן להשתמש בתרופות צמחיות, כמו אקליפטוס, ג’ינג’ר, שורש ליקוריץ וסרפד צורב, כדי להפחית את הדלקת ולשפר את הסימפטומים.הסעדים של סבתא, כמו חומץ תפוחים, דבש, שום, לימון, קמומיל,

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן