דף הבית » תרופות סבתא » נגיף בחילה – 21 התרופות של סבתא פופולריות בין כל הגילאים ומבוססים על מרכיבים טבעיים

נגיף בחילה – 21 התרופות של סבתא פופולריות בין כל הגילאים ומבוססים על מרכיבים טבעיים

נגיף הבחילה הנורא: 21 הסעדים של סבתא פופולריים בין כל הגילאים ומבוססים על מרכיבים טבעיים

בחילה היא תחושה לא נעימה של רעשנות ואי נוחות שלעתים קרובות מלווה בתחושה של רצון להקיא.זה יכול לנוע בין קל לחמור ויכול להיגרם על ידי מגוון דברים שונים.מקובל שבחילה להיות סימפטום של נגיף מסוג כלשהו, כמו הצטננות הנפוצה, שפעת או נגיף קיבה.במקרים אלה, חשוב לנקוט צעדים כדי להקל על הסימפטומים ולחזור להרגיש טוב יותר.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות שהועברו מסבתות לילדיהם ולנכדיהם שיכולים לעזור להקל על הסימפטומים של נגיף הבחילה.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הטבעיות הפופולריות ביותר לבחילה.זה שימש במשך מאות שנים כדי להקל על הבחילה והוכח כי הוא יעיל במגוון מחקרים.ניתן לקחת ג’ינג’ר במגוון צורות, כמו תה, כמוסות, או אפילו רק את השורש ניתן ללעוס.עם זאת, חשוב לציין כי לג’ינג’ר יכול להיות כמה תופעות לוואי כאשר הוא נלקח בכמויות גדולות, ולכן עדיף להשתמש בו במתינות.

PEPPERMINT


מנטה היא תרופה פופולרית נוספת לבחילה.לרוב זה נלקח בצורה של תה או שמן אתרי.ידוע כי המנטול בפפרמיננט עוזר להרפות את מערכת העיכול, שיכולה לעזור להפחית את הבחילה.זה יכול גם לעזור להפחית דלקת בבטן, מה שיכול לעזור להקל על אי הנוחות.

טיפ ייחודי

אם אתה מרגיש בחילה, נסה ללגום כוס תה מנטה עם כמה טיפות של שמן אתרי לימון.השילוב של מנטה מינטי ולימון הדרים יכול לעזור להרגיע את הבטן ולהקל על בחילות.

קמומיל

קמומיל הוא תרופה טבעית פופולרית נוספת לבחילה.זה ידוע בהשפעותיו המרגיעות ויכול לעזור להרגיע בטן מוטרדת.ניתן לקחת אותו כתה או בצורה כמוסה.מחקרים מסוימים הציעו כי קמומיל יכול לעזור להפחית את הדלקת במערכת העיכול, שיכולה לעזור להקל על בחילות.

לימון

לימון הוא תרופה נהדרת לבחילה מכיוון שהיא מסייעת להפחתת הדלקת בבטן ויכולה לעזור להפחית בחילה.ניתן לקחת אותו כתה, בצורת קפסולה, או אפילו רק כמה טיפות שמן אתרי ניתן להוסיף למים.לימון יכול גם לעזור להפחית את תחושת הנפיחות, הקשורה לרוב לבחילה.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית נוספת לבחילה.הוא מלא בפרוביוטיקה, שיכולים לעזור להחזיר חיידקים בריאים במעיים ויכולים לעזור להפחית בחילות.ניתן לקחת אותו במגוון צורות, כמו כמוסות, מעורבב במים, או אפילו כטוניק.חשוב לציין כי חומץ תפוחים יכול להיות בעל טעם חזק, ולכן עדיף לקחת אותו במינונים קטנים ולדלל אותו במים.

שומר

שומר הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור בבעיות עיכול.זה ידוע בהשפעותיו המרגיעות ויכול לעזור להפחית את הבחילה.ניתן לקחת אותו כתה או בצורה כמוסה.שומר נחשב גם לסייע בהפחתת הדלקת במערכת העיכול, שיכולה לעזור להקל על בחילות.

ג’ינג’ר אייל

ג’ינג’ר אייל הוא תרופה פופולרית לבחילה מכיוון שהיא עוזרת ליישב את הבטן ויכולה לעזור להפחית את תחושת הרענות.לעתים קרובות הוא משמש ליישוב הבטן לאחר ארוחה ויכול להיות דרך נהדרת לעזור להפחית בחילה.

יוגורט

יוגורט הוא מקור נהדר לפרוביוטיקה, שיכול לעזור להחזיר חיידקים בריאים במעיים ויכול לעזור להפחית את הבחילה.חשוב לוודא שהיוגורט נוצר עם תרבויות חיות כדי שיהיה יעיל.ניתן לאכול יוגורט בפני עצמו או להוסיף שייקים או מתכונים אחרים.

בזיליקום

בזיל הוא עשב הידוע בהשפעותיו המרגיעות ויכול לעזור להפחית את הבחילה.ניתן לקחת אותו כתה או בצורה כמוסה.בזיליקום יכול גם לעזור להפחית את הדלקת במערכת העיכול, שיכולה לעזור להפחית את הבחילה.

קינמון

קינאםON הוא תבלין שידוע ביכולתו לעזור להפחית את הבחילה.ניתן לקחת אותו כתה או בצורה כמוסה.קינמון ידוע גם כמסייע בהפחתת הדלקת במערכת העיכול,

שמנים אתרים

שמנים אתרים הם תרופה פופולרית לבחילה, והם שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.שמנים אתריים נגזרים מצמחים, כמו לבנדר, מנטה, ג’ינג’ר ולימון.ניתן להשתמש בשמנים אלה באופן אקטואלי, לשאוף או להיבלט בכדי לספק הקלה מבעלות.

שאיפת שמנים אתרים יכולים להיעשות באמצעות מפזר, או פשוט על ידי נקיטת כמה נשימות עמוקות מהבקבוק המכיל את השמן האתרי.יישום מקומי של שמנים אתרים הוא גם יעיל, וניתן לעשות זאת על ידי יישום כמה טיפות על מפרקי כף היד או הבטן.בנוסף, ניתן לבטל כמה שמנים אתרים בכמויות קטנות על מנת לספק הקלה מבעלות.עם זאת, חשוב לציין כי שמנים אתריים מסוימים אינם בטוחים לבליעה ויש להשתמש בהם באופן חיצוני בלבד.

תה צמחים

תה צמחים הוא תרופה טבעית נוספת לבחילה שהיא די פופולרית.עשבי תיבול נפוצים המשמשים בתה להקלה על בחילה כוללים ג’ינג’ר, מנטה, קמומיל ולימון.ניתן לחלוט עשבי תיבול אלה במים חמים ולצרוך כדי לספק הקלה מבחילה.בנוסף, ניתן להשתמש בכמה עשבי תיבול בתמיכות, אשר ניתן ליטול דרך הפה כדי לספק הקלה.

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת להוסיף מגוון לתזונה שלך, כמו גם לספק הקלה מבחילות.לעתים קרובות הם גם די מרגיעים, מה שהופך אותם לבחירה נהדרת עבור הסובלים מהבחילה הנגרמת על ידי לחץ.

אקופרסורה

אקופרסורה היא תרגול עתיק שניתן להשתמש בו לטיפול במגוון מחלות, כולל בחילה.אקופרסורה כוללת יישום לחץ על נקודות מסוימות בגוף, המכונות נקודות אקופרסורה, כדי לספק הקלה מהתסמינים.נקודות אקופרסורה נפוצות המשמשות לטיפול בבחילה ממוקמות על פרק כף היד, המצח, המקדשים וחלקו של הצוואר.

החלת לחץ על נקודות אלה יכולה לעזור להפחית את תחושות הבחילה, כמו גם לספק הקלה מבעיות עיכול אחרות.בנוסף, ניתן להשתמש באקופרסורה כדי להקל על לחץ וחרדה, שיכולים לתרום לבחילה.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הטבעיות הפופולריות ביותר לבחילה.הוא שימש במשך מאות שנים כדי לספק הקלה מנושאי עיכול, כולל בחילה.ניתן לצרוך ג’ינג’ר במגוון דרכים, כמו בתה, בכמוסות או כאבקה.בנוסף, ניתן להשתמש בג’ינג’ר כדי ליצור תרופה ביתית לבחילה, כמו ג’ינג’ר אייל או תה ג’ינג’ר.

לג’ינג’ר יתרונות רבים, כולל הפחתת דלקת והקלה מהבחילה.בנוסף, ניתן להשתמש בו לטיפול בבעיות עיכול אחרות, כגון קביעת עיכול, התכווצויות ונפיחות.

סיכום

בחילה היא בעיה שכיחה שמשפיעה על אנשים רבים.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי לספק הקלה מהבחילה.תרופות אלה כוללות שמנים אתרים, תה צמחים, אקופרסורה וג’ינג’ר.כל הסעדים הללו פופולריים בין כל הגילאים ומבוססים על מרכיבים טבעיים.חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתנסה אף אחד מהתרופות הללו, במיוחד אם הבחילה מתמשכת או חמורה.

שאלות נפוצות

 • האם שמנים אתרים בטוחים לבלוע?

  לא, שמנים אתרים מסוימים אינם בטוחים לבליעה ויש להשתמש בהם רק חיצונית.חשוב להתייעץ עם רופא לפני שאתה לוקח כל סוג של שמן אתרי באופן פנימי.

 • האם האקופרסורה יכולה לעזור בבחילה?

  כן, אקופרסורה היא טיפול יעיל לבחילה, מכיוון שהיא יכולה לעזור להפחית את תחושות הבחילה ולספק הקלה מבעיות עיכול אחרות.

 • מהם היתרונות של ג’ינג’ר?
  ל

  לג’ינג’ר יתרונות רבים, כולל הפחתת דלקת והקלה מהבחילה.בנוסף, ניתן להשתמש בו לטיפול בבעיות עיכול אחרות, כגון קביעת עיכול, התכווצויות ונפיחות.

בחילה היא בעיה שכיחה שיכולה להיות TRאוכלים עם תרופות טבעיות, כמו שמנים אתרים, תה צמחים, אקופרסורה וג’ינג’ר.כל הסעדים הללו פופולריים בין כל הגילאים ומבוססים על מרכיבים טבעיים.חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתנסה אף אחד מהסעדים הללו, מכיוון שייתכן כי חלק מהסעדים אינם מתאימים לאנשים מסוימים.בנוסף, חשוב לזכור כי סעדים אלה עשויים שלא לספק תרופה לבחילה, אלא יכולים לספק הקלה מהתסמינים.<a href = "https://en.wikipedia.org/wiki/nausea_v

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן