דף הבית » תרופות סבתא » נגד שלשול – 6 תרופות של סבתא משקמת להכנה מהירה
dadd dadcdaddc  daadaddaddaa dadc daddaad dedadadedaa dcddbdad de

נגד שלשול – 6 תרופות של סבתא משקמת להכנה מהירה

האורח הלא רצוי: 6 הסעדים של סבתא משקמת להכנה מהירה
שלשול הוא מצב שמקשה על החיים.זה יכול להיות כואב, לא נוח ולעיתים אפילו מסוכן.זהו אורח לא רצוי, ובכל זאת הוא אחד התנאים הרפואיים הנפוצים בעולם.למרבה המזל, ישנם תרופות משקמות שהועברו מדור לדור שיכולות לעזור להקל על תסמיני השלשול במהירות וביעילות.במאמר זה נסתכל על שישה מהתרופות של סבתא אלה וכיצד תוכלו להכין אותם להקלה מהירה.

תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הוותיקות והיעילות ביותר לשלשול.הוא שימש במשך מאות שנים כדי להקל על תסמיני השלשול, כמו התכווצויות, כאב ונפיחות.כדי להכין תה ג’ינג’ר, פשוט תלול כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כפית דבש אם תרצו.שתו כוס אחת של תה זנגביל שלוש פעמים ביום עד להקל על תסמיני השלשול.

זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה יעילה נוספת לשלשול.הם מכילים תרכובות שידועות כמסייעות בהפחתת תסמיני השלשול, כמו התכווצויות, נפיחות וכאב.כדי להכין זרעי חילבה להקלה על שלשול, פשוט להשרות כפית אחת של זרעי חילבה בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותה כוס התה שלוש פעמים ביום עד להקל על תסמיני השלשול.

טיפ ייחודי:

ניתן לקחת ישירות זרעי חילבה גם כאבקה.פשוט קח כפית אחת של אבקת חילבה עם מים שלוש פעמים ביום עד להקל על תסמיני השלשול.

זרעי כמון

זרעי כמון הם תרופה יעילה נוספת לשלשול.הם מכילים תרכובות שידועות כמסייעות בהפחתת תסמיני השלשול, כמו התכווצויות, נפיחות וכאב.כדי להכין זרעי כמון להקלה על שלשול, פשוט משרים כפית אחת של זרעי כמון בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותה כוס התה שלוש פעמים ביום עד להקל על תסמיני השלשול.

עלי נענע

עלי נענע הם תרופה נהדרת לשלשול.הם מכילים תרכובות שידועות כמסייעות בהפחתת תסמיני השלשול, כמו התכווצויות, נפיחות וכאב.כדי להכין עלי נענע להקלה על שלשול, פשוט תלול כפית אחת של עלי נענע מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותה כוס התה שלוש פעמים ביום עד להקל על תסמיני השלשול.

קינמון

קינמון הוא תרופה יעילה נוספת לשלשול.הוא מכיל תרכובות שידועות כמסייעות בהפחתת תסמיני השלשול, כמו התכווצויות, נפיחות וכאב.כדי להכין קינמון להקלה על שלשול, פשוט תלול כפית אחת של קינמון טחון בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותה כוס התה שלוש פעמים ביום עד להקל על תסמיני השלשול.

יוגורט

יוגורט הוא תרופה יעילה נוספת לשלשול.הוא מכיל פרוביוטיקה שידוע כמסייעים להחזיר את איזון החיידקים הבריאים במעיים ומפחיתים את תסמיני השלשול.כדי להכין יוגורט להקלה על שלשול, פשוט קח כוס אחת של יוגורט רגיל ואכל אותו שלוש פעמים ביום עד להקל על תסמיני השלשול.

אלה רק כמה מהתרופות המשקמות שהועברו מדור לדור להקלה מהירה בתסמיני השלשול.אם אתה סובל משלשול, נסה אחד או יותר מהתרופות הללו ובדוק אם אתה יכול למצוא הקלה.זכור, עדיף תמיד להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתנסה כל תרופה או טיפול חדש במצב רפואי.

ג’ינג’ר ותה כורכום

ג’ינג’ר וכורכום הם תרופות עתיקות ידועות לשלשול.מחקרים מראים כי ג’ינג’ר עשוי לסייע בהפחתת תסמיני השלשול, בשל התכונות האנטי דלקתיות והאנטי-עקסמודיות שלו.כורכום מכיל כורכומין, שנמצא שיש לו אנטי- INFתכונות לדמיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את תסמיני השלשול.להכנת תה ג’ינג’ר וכורכום, פשוט תלול כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד וכפית אבקת כורכום בכוס מים חמים למשך חמש דקות.שתו את התה אחרי כל ארוחה.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש זה מכבר כתרופה טבעית לשלשול.הוא מכיל פקטין, שיכול לסייע בציפוי רירית דרכי העיכול ולהפחית את תסמיני השלשול.כדי להכין תרופת חומץ תפוחים, הוסף כף אחת של חומץ תפוחים לכוס מים חמים.שתו את התערובת הזו פעמיים או שלוש ביום.

תרופת שום ודבש

שום ודבש הם שניהם תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני השלשול.שום ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והנוגדי חמצון, ואילו דבש הוא חיטוי טבעי.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית אחת של משחת שום עם כפית דבש אחת.אכלו את התערובת הזו פעמיים עד שלוש ביום.

זרעי חילבה

זרעי חילבה שימשו במשך מאות שנים כתרופה טבעית לשלשול.הם עשירים בסיבים סיבים, שיכולים לעזור לספוג עודף נוזלים במעיים ולהפחית את תסמיני השלשול.כדי להכין תרופה לזרעי חילבה, משרים כפית אחת של זרעי חילבה בכוס מים אחת למשך הלילה.מסננים את התערובת ושותים את הנוזל פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

בננות ואורז

בננות ואורז הם שניהם תרופות טבעיות נפוצות לשלשול.בננות עשירות באשלגן, שיכולות לעזור להחליף מינרלים שאבדו בגלל שלשול.האורז עשיר בסיבים תזונתיים, שיכול לעזור לספוג עודף נוזלים במעיים ולהפחית את תסמיני השלשול.להכנת תרופת בננה ואורז, מועכים בננה בשלה אחת ומערבבים אותה עם כוס אורז לבן מבושל.אכלו את התערובת הזו פעמיים עד שלוש ביום.

יוגורט

יוגורט הוא פרוביוטיקה טבעית, שיכולה לעזור להחזיר את איזון החיידקים הטובים במעיים ולהפחית את תסמיני השלשול.כדי להכין תרופה ליוגורט, פשוט אכלו כוס אחת של יוגורט רגיל פעמיים עד שלוש ביום.

סיכום

שלשול יכול להיות מצב מציק ולא נוח, אך ישנם כמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים.תה ג’ינג’ר וכורכום, חומץ תפוחים, שום ודבש, זרעי חילבה, בננות ואורז, ויוגורט הם כולם תרופות טבעיות שיכולות לעזור להחזיר את האיזון ולהפחית את תסמיני השלשול.

שאלות נפוצות

מהם כמה תרופות טבעיות לשלשול?

כמה תרופות טבעיות לשלשול כוללות תה ג’ינג’ר וכורכום, חומץ תפוחים, שום ודבש, זרעי חילבה, בננות ואורז ויוגורט.

באיזו תדירות עלי לקחת את הסעדים האלה?

עליכם לקחת את הסעדים הללו פעמיים עד שלוש ביום, או לפי הוראות הרופא שלכם.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן