דף הבית » תרופות סבתא » נגד בחילה – 14 הסעדים של סבתא משמעותית וותיקה
dadd ddddcd  ddadadddd dadc daddaad dedadedaddaaddaa dddaa

נגד בחילה – 14 הסעדים של סבתא משמעותית וותיקה

מהי בחילה?

בחילה היא תחושה לא נוחה בבטן, מלווה בדחף להקיא.זהו סימפטום שכיח מאוד ויכול להיגרם על ידי מגוון גורמים, כמו מחלת תנועה, הריון, חרדה, בעיות במערכת העיכול ותרופות או תרופות מסוימות.בחילה יכולה להיות קלה וזמנית, או חמורה יותר וממושכת.

14 הסעדים של סבתא למאבק בבחילה

בחילה יכולה להיות תחושה מתישה וחשוב למצוא דרכים להפחית או לחסל אותה.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות של סבתא ותיקה שהועברו במשך דורות כדי לעזור בבחילה.להלן 14 מהתרופות היעילות והנבדקות בזמן:

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש במשך מאות שנים לטיפול בבחילה.ניתן לצרוך אותו בצורות רבות, כמו תה, כמוסות או חתיכות של שורש טרי.לג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בחילה, ולפי ההערכה היא מסייעת בהפחתת הקאות ובעיות במערכת העיכול.

2.מנטה

מנטה משמשת שנים רבות לטיפול בבחילה.על פי ההערכה, היא מסייעת להפחית כאבי בטן ואי נוחות, כמו גם להפחית את הקאות.ניתן לצרוך מנטה כתה או בצורה של כמוסה או שמן.

3.קמומיל

קמומיל הוא עשב שידוע שיש לו תכונות מרגיעות ואנטי-בחילה.ניתן לצרוך אותו כתה או בצורה של כמוסה.

4.Lemon Balm

Lemon Balm הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית את הבחילה.ניתן לצרוך אותו כתה או בצורה של כמוסה או שמן.

5.קינמון

קינמון הוא תבלין שכיח שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-בחילה.ניתן לצרוך אותו כתה או בצורה של כמוסה או אבקה.

6.ציפורן

ציפורן הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת הבחילה.ניתן לצרוך אותו כתה או בצורה של כמוסה או שמן.

7.שומר

שומר הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת הבחילה.ניתן לצרוך אותו כתה או בצורה של כמוסה או שמן.

8.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית את הבחילה.ניתן לצרוך אותו כתה או בצורה של כמוסה או שמן.

9.זרע אניס

זרע אניס הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית את הבחילה.ניתן לצרוך אותו כתה או בצורה של כמוסה או שמן.

10.כורכום

כורכום הוא תבלין שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-נושא.ניתן לצרוך אותו כתה או בצורה של כמוסה או אבקה.

11.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים שימש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית את הבחילה.ניתן לצרוך אותו כתה או בצורה של כמוסה או שמן.

12.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא פריט ביתי נפוץ ששימש במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת בחילות.ניתן לצרוך אותו כתה או בצורה של כמוסה או אבקה.

13.דבש

דבש שימש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית את הבחילה.ניתן לצרוך אותו כתה או בצורה של כמוסה או שמן.

14.דיקור סיני

דיקור סיני הוא טכניקת ריפוי עתיקה המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת בחילות.זה כרוך בהכנסת מחטים קטנטנות לנקודות ספציפיות בגוף כדי לעורר את כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף.

טיפ ייחודי שיעזור להילחם בבחילה

טיפ מועיל אחד שיעזור להילחם בבחילה הוא לשמור איתך תיק מחלת נסיעות בכל עת.זה יכול להועיל אם אתה סובל ממחלת תנועה או אם אתה יודע שאתה הולך להיות במצב שאתה עלול להיות בחילה.התיק יכול להכיל פריטים כמו שקיות תה ג’ינג’ר או מנטה מנטה, מסטיק, שמנים אתרים ופריטים אחרים שעשויים לעזור להפחית בחילה.

זה רק מדגם קטן של

חלק 2: עוד תרופות של סבתא עבור בחילה

בחילה היא סימפטום שכיח על ידי אנשים רבים.אמנם ישנם מגוון טיפולים שניתן להשתמש בהם כדי להקל על הסימפטומים של בחילה, אך אנשים מסוימים עשויים למצוא הקלה רבה יותר עם תרופות טבעיות עוברותהורד מסבתותיהן.במאמר זה נדון ב -14 תרופות מיושנות נוספות לבחילה שיכולות לשמש כדרך טבעית להקל על הסימפטומים.

כורכום

כורכום הוא תבלין ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.הוא מכיל כורכומין, שהוא תרכובת אנטי דלקתית חזקה שיכולה לעזור להפחית בחילות והקאות.ניתן לקחת כורכום בצורת קפסולה או להוסיף למזון לדרך טעימה לטיפול בבחילה.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לטיפול בבחילה והוא משמש במשך מאות שנים למטרה זו.הוא מכיל ג’ינג’רול, המסייע בהפחתת תסמיני הבחילה וניתן לקחת אותם בצורת קפסולה או בשמן.אתה יכול גם להוסיף ג’ינג’ר טרי למזונות ומשקאות כדי לעזור להפחית את הבחילה.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים שימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות והוא יעיל גם לטיפול בבחילה.הוא מכיל חומצה אצטית, המסייעת להפחתת בחילות והקאות.אתה יכול לערבב כף של חומץ תפוחים לכוס מים ולשתות אותו כדי לעזור להפחית את תסמיני הבחילה.

PEPPERMINT

מנטה היא תרופה מיושנת נוספת לבחילה.הוא מכיל מנטול, המסייע בהפחתת תסמיני הבחילה וניתן לקחת אותם בצורת קפסולה או להוסיף למזון ושתייה.אתה יכול גם גם עלי מנטה תלולים במים חמים ולשתות אותם כדי לעזור להפחית את תסמיני הבחילה.

לימון

לימון הוא תרופה פופולרית לבחילה והיא משמשת במשך מאות שנים למטרה זו.החומציות של הלימון מסייעת להפחתת תסמיני הבחילה וניתן ליישם אותה ישירות על העור או להילקח בצורה קפסולה.אתה יכול גם להוסיף מיץ לימון למים או תה כדי לעזור להפחית את תסמיני הבחילה.

כמון

כמון הוא תבלין ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות, כולל בחילה.הוא מכיל Thymoquinone, המסייע בהפחתת תסמיני הבחילות והקאות.אתה יכול לקחת כמון בצורת קפסולה או להוסיף אותו למזון לדרך קלה להפחתת תסמיני הבחילה.

שומר

שומר הוא תבלין נוסף ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בחילה.הוא מכיל אנתול, המסייע בהפחתת תסמיני הבחילה וניתן לקחת אותם בצורת קפסולה או בשמן.אתה יכול גם להוסיף שומר לאוכל או משקאות כדי לעזור להפחית את תסמיני הבחילה.

מנטה

מנטה היא תרופה פופולרית נוספת לבחילה והיא משמשת במשך מאות שנים למטרה זו.הוא מכיל מנטול, המסייע בהפחתת תסמיני הבחילה וניתן לקחת אותם בצורת קפסולה או להוסיף למזון ושתייה.אתה יכול גם לעלות עלים מנטה טריים במים חמים ולשתות אותם כדי לעזור להפחית את תסמיני הבחילה.

סיכום

בחילה היא סימפטום שכיח על ידי אנשים רבים.אמנם ישנם מגוון טיפולים שניתן להשתמש בהם כדי להקל על הסימפטומים של בחילה, אך אנשים מסוימים עשויים למצוא הקלה רבה יותר עם תרופות טבעיות המועברות מסבתותיהם.מאמר זה דן ב -14 תרופות מיושנות נוספות לבחילה שיכולות לשמש כדרך טבעית להקל על הסימפטומים.תרופות אלה כללו כורכום, ג’ינג’ר, חומץ תפוחים, מנטה, לימון, כמון, שומר ונענע.כאשר משתמשים בהם בשילוב עם טיפולים אחרים, תרופות טבעיות אלה יכולות לעזור להפחית את תסמיני הבחילה ולספק הקלה.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות טבעיות לבחילה?

כמה תרופות טבעיות לבחילה כוללות כורכום, ג’ינג’ר, חומץ תפוחים, מנטה, לימון, כמון, שומר ונענע.כאשר משתמשים בהם בשילוב עם טיפולים אחרים, תרופות טבעיות אלה יכולות לעזור להפחית את תסמיני הבחילה ולספק הקלה.

האם יש תופעות לוואי של שימוש בתרופות טבעיות לבחילה?

אמנם בדרך כלל סעדים טבעיים בטוחים לשימוש, אך הם יכולים לגרום לתופעות לוואי מסוימות כמו עצבני בקיבה או תגובות אלרגיות.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתשתמש בתרופות טבעיות לבחילה כדי להבטיח שהם בטוחים עבורך.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן