דף הבית » תרופות סבתא » מיגרנות – 5 הסעדים של סבתא פופולריים בין כל הגילאים ובריאים
dedddadaddaa ddadadddd dadc daddaad daddaddcdadddd dddf

מיגרנות – 5 הסעדים של סבתא פופולריים בין כל הגילאים ובריאים

מיגרנות: הסעדים של סבתא עדיין רלוונטיים היום
מיגרנות יכולות להיות מתישות וכואבות במיוחד.הם יכולים להימשך שעות, ימים או אפילו שבועות.הרפואה המסורתית הייתה לעתים קרובות שיטת ההליכה לטיפול במיגרנות, אך אנשים רבים פונים לתרופות טבעיות ולשינויים באורח החיים כדי לעזור בניהול הסימפטומים שלהם.סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול במיגרנות במשך מאות שנים, וחלק מהתרופות המסורתיות הללו עדיין פופולריות כיום.

תרופות צמחי מרפא

עשבי תיבול שימשו זה מכבר כתרופות טבעיות למיגרנות, ורבים מהתרופות המסורתיות הללו עדיין פופולריות כיום.כמה מהתרופות הצמחיות הנפוצות ביותר כוללות:

 • לבנדר: לבנדר שימש במשך מאות שנים כדי להקל על כאבי ראש ומיגרנות.זה יכול להיטפל כשמן תה או עיסוי, או לשאוף אותו להקלה.
 • קליפת ערבה: קליפת ערבה שימשה במשך מאות שנים להפחתת כאב ודלקת.הוא מכיל תרכובת הדומה לאספירין, וניתן לקחת אותה בצורת תה או כמוסה.
 • feverfew: Feverfew שימש במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת דלקת וכאב.ניתן לקחת אותו בצורת תה או כמוסה.
 • ג’ינג’ר: ג’ינג’ר שימש במשך מאות שנים להפחתת דלקת וכאב.ניתן לקחת אותו בצורת תה או כמוסה.

שינויים תזונתיים

שינויים תזונתיים יכולים גם לעזור להפחית את התדירות ועוצמת המיגרנות.כמה שינויים תזונתיים שיכולים לעזור לכלול:

 • ביטול מזונות מפעילים: זיהוי והימנעות ממזונות שיכולים לעורר מיגרנות יכול לעזור להפחית את התדירות ועוצמת המיגרנות.
 • אכילת תזונה מאוזנת: אכילת תזונה מאוזנת הכוללת שפע של פירות וירקות יכולה לעזור להפחית את התדירות ועוצמת המיגרנות.
 • הגבלת קפאין ואלכוהול: הגבלת קפאין ואלכוהול יכולה גם לעזור להפחית את התדירות ועוצמת המיגרנות.

שינויים באורח החיים

ביצוע שינויים באורח החיים יכול גם לעזור להפחית את התדירות ועוצמת המיגרנות.כמה שינויים באורח החיים שיכולים לעזור לכלול:

 • ניהול לחץ: תרגול טכניקות לניהול מתח כמו יוגה, מדיטציה ונשימה עמוקה יכול לעזור להפחית את התדירות ועוצמת המיגרנות.
 • קבלת שינה מספקת: קבלת שינה מספקת חשובה לבריאות הכללית ויכולה לעזור להפחית את התדירות ועוצמת המיגרנות.
 • פעילות גופנית באופן קבוע: פעילות גופנית קבועה יכולה לעזור להפחית את התדירות ועוצמת המיגרנות.

מיגרנות יכולות להיות מתישות וכואבות במיוחד, אך ישנם תרופות טבעיות רבות ושינויים באורח החיים שיכולים לעזור להפחית את התדירות ועוצמת המיגרנות.סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול במיגרנות במשך מאות שנים, וחלק מהתרופות המסורתיות הללו עדיין פופולריות כיום.תרופות צמחיות, שינויים תזונתיים ושינויים באורח החיים יכולים לעזור להפחית את התדירות ועוצמת המיגרנות.

טיפ מועיל אחד לזכור הוא להישאר לחות.שתיית מים רבים יכולה לעזור להפחית את התדירות ועוצמת המיגרנות.

סיכום:

במאמר זה חקרנו חמישה תרופות ביתיות למיגרנות שהועברו במשך דורות.דיברנו על היתרונות הפוטנציאליים של כל תרופה, כמו גם בסיכונים הפוטנציאליים ותופעות הלוואי הקשורות לכל אחת מהן.כללנו גם קטע שאלות נפוצות שיעזור לענות על כל השאלות הנוספות שיש לקוראים.לבסוף, סיפקנו קישור לדף ויקיפדיה כדי לספק מידע נוסף על מיגרנות.

תרופות ביתיות נפוצות למיגרנות

מיגרנות הן סוג נפוץ של כאב ראש שיכול לגרום לכאב אינטנסיבי ומתיש.אמנם אין תרופה למיגרנות, אך ישנם מספר תרופות ביתיות שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים.להלן חמש תרופות ביתיות מסורתיות שהועברו לאורך הדורות.

1.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה פופולרית לכאבי ראש, כולל מיגרהאינס.מנטה מכילה את מנטול, שידוע שיש לו השפעות מרגיעות ומרגיעות על הגוף.זה יכול לעזור להפחית דלקת, להרפות שרירים מתוחים ולהפחית את עוצמת כאבי הראש.להכנת תה מנטה, פשוט תלול כפית אחת של עלי מנטה מיובשים בכוס מים רותחים למשך חמש דקות.שתו את התה בזמן שהוא עדיין חם לתוצאות הטובות ביותר.

2.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא עוד תרופה ביתית פופולרית לכאבי ראש, כולל מיגרנות.יש לו ארומה נעימה ויכול לעזור להפחית את הלחץ והמתח.כדי להשתמש בשמן לבנדר למיגרנות, פשוט הוסיפו כמה טיפות למפזר או שאפו אותו ישירות מהבקבוק.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות לדחיסה חמה ולהניח אותו על המצח או הצוואר שלך להקלה.

3.Feverfew

Feverfew הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול בכאבי ראש ומיגרנות.על פי ההערכה, הוא מפחית דלקת ומונע היצרות כלי הדם במוח, מה שעלול להוביל לכאבי ראש.אתה יכול לקחת Feverfew בצורת תוספים או להכין תה על ידי תלול כפית אחת של עלי חום מיובשים במים רותחים למשך חמש דקות.שתו את התה בזמן שהוא עדיין חם לתוצאות הטובות ביותר.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית לכאבי ראש ומיגרנות.הוא מכיל תרכובות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת.אתה יכול להכין תה ג’ינג’ר על ידי תלול כפית אחת של שורש ג’ינג’ר טרי מגורד בכוס מים רותחים למשך חמש דקות.אתה יכול גם לקחת ג’ינג’ר בצורה תוספה או להוסיף אותו לאוכל שלך.

5.קומפרסים חמים וקרים

קומפרסים חמים וקרים הם תרופה ביתית פופולרית לכאבי ראש ומיגרנות.אתה יכול להכין קומפרס חם על ידי השריית בד במים חמים ומריחתו על המצח או הצוואר שלך.אתה יכול להכין דחיסה קרה על ידי השריית בד במים קרים ומריחתו על המצח או הצוואר שלך.לסירוגין בין קומפרסים חמים לקור יכול לעזור להקל על הכאב הקשור למיגרנות.

שאלות נפוצות

האם תרופות ביתיות בטוחות למיגרנות?

תרופות לבית בדרך כלל בטוחות למיגרנות, אך חשוב להיות מודעים לסיכונים הפוטנציאליים ותופעות הלוואי הקשורות לכל אחת מהן.עליך תמיד להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתנסה תרופות ביתיות חדשות.

כמה זמן לוקחים תרופות לבית לעבודה?

משך הזמן שלוקח לתרופות ביתיות לעבוד ישתנה בהתאם לתרופה ובאדם.במקרים מסוימים, ההשפעות עשויות להיות מורגשות כמעט מייד, ואילו במקרים אחרים זה עשוי לארוך מספר ימים או שבועות.

אילו טיפולים אחרים זמינים למיגרנות?

בנוסף לתרופות ביתיות, ישנם מספר טיפולים אחרים הזמינים למיגרנות, כגון תרופות מרשם, שינויים באורח החיים וטיפולים אלטרנטיביים.עליך לדון בכל האפשרויות שלך עם הרופא שלך כדי לקבוע את תוכנית הטיפול הטובה ביותר עבורך.

מסקנה

מיגרנות יכולות להיות מתישות ואין תרופה.עם זאת, ישנם מספר תרופות ביתיות שהועברו לאורך הדורות שעשויים לעזור להקל על התסמינים.אלה כוללים תה מנטה, שמן לבנדר, קדחת חום, ג’ינג’ר וקומפסים חמים וקרים.חשוב להיות מודעים לסיכונים הפוטנציאליים ותופעות הלוואי הקשורות לכל תרופה ולהתייעץ עם הרופא שלך לפני שתנסה כל תרופות ביתיות חדשות.בנוסף, ישנם מספר טיפולים אחרים שעשויים להיות יעילים למיגרנות, כגון תרופות מרשם, שינויים באורח החיים וטיפולים אלטרנטיביים.למידע נוסף על מיגרנות, אנא ראה <a href = "https: //

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן