דף הבית » תרופות סבתא » מחקרים על-9 תרופות צמחיות בטוחות ולא מרוחקות
deddadaddd dadc  daadaddaddaa dadeddddaa ddddddaa ddcd dedad

מחקרים על-9 תרופות צמחיות בטוחות ולא מרוחקות

רפואה אלטרנטיבית: 9 תרופות צמחי מרפא בטוחות ולא מרשם

במשך מאות שנים אנשים משתמשים בצמחי מרפא ובתרופות צמחי מרפא כדי לרפא ולשמור על בריאותם.תרופות צמחי מרפא שימשו לטיפול במגוון מחלות, מהצטננות יומיומית ופלוס ועד מצבים רפואיים חמורים.בעוד שאנשים מסוימים ספקנים לגבי תרופות צמחיות, מחקרים רבים הראו את יעילותם בטיפול במגוון סוגיות רפואיות.להלן תשעה תרופות צמחי מרפא בטוחות ולא מרוח יותר שהוכחו כיעילות בטיפול במצבים רפואיים שונים.

Echinacea

Echinacea הוא צמח פורח ששימש לטיפול במגוון מחלות, מהצטננות ושפעת ועד פצעים וזיהומים.מחקרים הראו כי Echinacea יעיל בהגברת מערכת החיסון, הפחתת הדלקת ואפילו טיפול בקלור.על פי ההערכה, הוא יעיל בטיפול בזיהומים בסינוסים, ברונכיטיס ובעיות נשימה אחרות.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב פופולרי ששימש במשך מאות שנים לטיפול בבחילות, קלקוליות ובעיות בטן אחרות.מחקרים הראו כי ג’ינג’ר יעיל בהקלה על בחילות והקאות, כמו גם בהפחתת דלקת ושיפור זרימת הדם.זה יכול לשמש גם לטיפול בכאבי ראש, דלקת פרקים וכאבי מפרקים אחרים.

טיפ ייחודי ומועיל:

בעת שימוש בג’ינג’ר לטיפול בבעיות בקיבה, עדיף לקחת אותו בצורה טבלית.אם תבחר לקחת אותו כתה, חשוב לוודא שהג’ינג’ר היה ספוג במים חמים לפחות חמש דקות כדי להבטיח שתכונות הרפואה ישוחררו.

כורכום

כורכום הוא תבלין ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, מבעיות עיכול ועד מצבי עור.מחקרים הראו כי כורכום יעיל בהקלה על כאבים ודלקת, כמו גם להפחתת הסיכון למחלות מסוימות.על פי ההערכה, כי יעיל בטיפול בבעיות עיכול, מצבי עור ואפילו דיכאון.

שום

שום הוא עשב פופולרי ששימש לטיפול במגוון מחלות, החל מהצטננות ושפעת למחלות לב וסרטן.מחקרים הראו כי שום יעיל להפחתת דלקת, הורדת הכולסטרול ומניעת היווצרות קרישי דם.על פי ההערכה, כי יעיל בטיפול בהצטננות ושפעת, כמו גם בהפחתת הסיכון לסוגים מסוימים של סרטן.

ג’ינסנג

ג’ינסנג הוא עשב עתיק ששימש לטיפול במגוון מחלות, מעייפות ולחץ לדיכאון וסוכרת.מחקרים הראו כי ג’ינסנג יעיל בהגברת רמות האנרגיה, הפחתת הלחץ ושיפור הבהירות הנפשית.על פי ההערכה, היא יעילה בטיפול בדיכאון וסוכרת, כמו גם בהפחתת הסיכון לסוגים מסוימים של סרטן.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא עשב חריף ששימש לטיפול במגוון מחלות, מכאבי ראש וכאבי שרירים ועד הצטננות ושפעת.מחקרים הראו כי פלפל קאיין יעיל בהקלה על כאבים ודלקת, כמו גם להגביר את מערכת החיסון.על פי ההערכה, כי יעיל בטיפול בהצטננות ושפעת, כמו גם בהפחתת הסיכון לסוגים מסוימים של סרטן.

שורש ולריאן

שורש ולריאן הוא עשב ששימש לטיפול במגוון מחלות, החל מנדודי שינה וחרדה וכלה בכאבי ראש וכאבי שרירים.מחקרים הראו כי שורש ולריאן יעיל להפחתת חרדה ושיפור איכות השינה.כמו כן, על פי ההערכה, יעיל בטיפול בכאבי ראש וכאבי שרירים, כמו גם בהפחתת הסיכון לסוגים מסוימים של סרטן.

קמומיל

קמומיל הוא עשב פורח ששימש לטיפול במגוון מחלות, החל מנדודי שינה וחרדה וכלה בבעיות עיכול ומצבי עור.מחקרים הראו כי קמומיל יעיל להפחתת חרדה ושיפור איכות השינה.כמו כן, ההערכה היא כי היא יעילה בטיפול בבעיות עיכול ומצבי עור, כמו גם בהפחתת הסיכון לסוגים מסוימים של סרטן.

DANDELIOn

שן הארי הוא עשב פורח ששימש לטיפול במגוון מחלות, מבעיות עיכול ועד מצבי עור.מחקרים הראו כי שן הארי יעיל במאבק בדלקת, בהגברת מערכת החיסון ושיפור העיכול.על פי ההערכה, כי יעיל בטיפול במצבי עור, כמו גם בהפחתת הסיכון לסוגים מסוימים של סרטן.

רפואה אלטרנטיבית הופכת פופולרית יותר ויותר, ותרופות צמחי מרפא הם אפשרות נהדרת עבור אנשים המחפשים דרך בטוחה וטבעית לטפל במחלותיהם.אמנם קיימים תרופות צמחיות רבות זמינות, אך חשוב לזכור להתייעץ עם

תרופות צמחי מרפא והשימושים שלהם

תרופות צמחיות שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.תרופות אלה מכילות לעתים קרובות מרכיבים טבעיים כמו עשבי תיבול, שורשים, קליפות, פרחים וחומרים צמחיים אחרים שלפי ההערכה יש תכונות רפואיות.כיום אנשים רבים פונים לתרופות צמחיות כחלופה לתרופות מסורתיות.כאן נדון בתשעה מהתרופות הצמחיות הפופולריות והבטוחות ביותר ללא מרשם, השימושים שלהם ותופעות לוואי פוטנציאליות.

ולריאן

ולריאן הוא עשב שמקורו בשורש מפעל Valeriana Officinalis.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול בחרדה, נדודי שינה, דיכאון וכאבי ראש.ולריאן ידוע כמרגיע, מרגיע את מערכת העצבים.בנוסף, ניתן להשתמש בו כדי להפחית את עוויתות השרירים והתכווצויות הווסת.

קמומיל

קמומיל הוא עשב פופולרי שמקורו בפרחי משפחת צמחי Asteraceae.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל חרדה, נדודי שינה, בעיות עיכול והתכווצויות וסת.זה ידוע בהשפעותיו המרגיעות וניתן להשתמש בו להפחתת דלקת וכאב.

ST.Wort של ג’ון

Wort’s St. John הוא עשב שמקורו בצמח Perforatum Hypericum.זה שימש במשך מאות שנים לטיפול בדיכאון, חרדה והפרעות במצב הרוח אחרות.זה ידוע בתכונותיו נגד דיכאון וניתן להשתמש בו כדי להפחית את תסמיני הדיכאון.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב שמקורו במפעל זינגיבר.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בחילה, קלקול קיבה ודלקת.זה ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות וניתן להשתמש בו להפחתת הכאב ולשיפור העיכול.

Echinacea

Echinacea הוא עשב שמקורו בצמח Echinacea purpurea.זה שימש במשך מאות שנים לטיפול בהצטננות, בשפעת וזיהומים אחרים.זה ידוע בתכונות מגבירות החיסון שלו וניתן להשתמש בו כדי להפחית את תסמיני הצטננות ושפעת.

ג’ינסנג

ג’ינסנג הוא עשב שמקורו בצמח הג’ינסנג של Panax.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל עייפות, לחץ ודיכאון.זה ידוע בתכונות מגדילות האנרגיה שלו וניתן להשתמש בה כדי להפחית את תסמיני העייפות והלחץ.

שום

שום הוא עשב שמקורו בצמח אליום סטיבן.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל הצטננות, זיהומים ודלקת.זה ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והנטיפטרייות וניתן להשתמש בה להפחתת תסמיני הצטננות וזיהומים.

לבנדר

לבנדר הוא עשב שמקורו בצמח Lavandula Angustifolia.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל חרדה, נדודי שינה וכאבי ראש.זה ידוע בהשפעותיו המרגיעות וניתן להשתמש בו כדי להפחית את תסמיני החרדה והנדודי שינה.

PEPPERMINT


מנטה הוא עשב שמקורו במפעל מנטה פיפריטה.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בעיות עיכול, בחילה וכאבי ראש.זה ידוע בהשפעותיו המרגיעות וניתן להשתמש בו כדי להפחית את תסמיני הבחילה וכאבי הראש.

תופעות לוואי פוטנציאליות

חשוב לזכור שלתרופות צמחי מרפא יכולות להיות תופעות לוואי.חלק מהסירתופעות לוואי בלתי פוסקות של תרופות צמחיות כוללות סחרחורת, בחילה, כאב ראש ונמנום.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה נוטל תרופות צמחיות כלשהן, מכיוון שחלקם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות מרשם או תוספי מזון אחרים.

שאלות נפוצות

האם תרופות צמחיות בטוחות?

תרופות צמחיות יכולות להיות בטוחות בעת השימוש כראוי.עם זאת, חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה נוטל תרופות צמחיות כלשהן, מכיוון שחלקם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות מרשם או תוספי מזון אחרים.

מהם התרופות הצמחייות הנפוצות ביותר?

התרופות הצמחייות הנפוצות ביותר כוללות ולריאן, קמומיל, סנט ג’ון וורט, ג’ינג’ר, אכינצ’אה, ג’ינסנג, שום, לבנדר ופפרמינט.

מסקנה

תרופות צמחי מרפא שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון של

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן