דף הבית » תרופות סבתא » מאזן בלוטת יותרת הכליה – 10 תרופות של סבתא איכותית וסבתא זקנה
dedddf ddcdddaa dddaadadaa ddbdcdd  daadaddaddaa dadc daddaad

מאזן בלוטת יותרת הכליה – 10 תרופות של סבתא איכותית וסבתא זקנה

מהו מאזן בלוטת יותרת הכליה?

מאזן בלוטת יותרת הכליה הוא מונח המשמש לתיאור בריאות בלוטות יותרת הכליה, שהן שתי בלוטות קטנות הממוקמות מעל כל כליה.הם מייצרים הורמונים המווסתים את חילוף החומרים, תפקוד מערכת החיסון ותגובת לחץ.כאשר הבלוטות אינן באיזון, אדם יכול לסבול ממצבים כמו עייפות, נדודי שינה, דיכאון וחרדה.המטרה של איזון בלוטות יותרת הכליה היא להפחית את הסימפטומים ולהגדיל את הבריאות הכללית.

10 הסעדים של סבתא איכותית למאזן בלוטת יותרת הכליה

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול בבעיות בריאות במשך מאות שנים.להלן 10 תרופות של סבתא זקנה באיכות גבוהה שניתן להשתמש בהן כדי לסייע באיזון בלוטות יותרת הכליה:

1.תה לימון תה

Lemon Balm הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית חרדה ולקדם רגיעה.זה שימש גם לטיפול בבעיות עיכול ונדודי שינה.להכנת תה לימון, תלול 1-2 כפיות מזור לימון מיובש בכוס מים חמים למשך 10 דקות.שתו 1-2 כוסות התה הזה כל יום.

2.תה שורש ליקריץ

באופן מסורתי, שורש ליקוריץ שימש להפחתת לחץ ולשיפור בריאות העיכול.כדי להכין תה שורש ליקריץ, תלול 1 כפית של שורש ליקריץ מיובש בכוס מים חמים למשך 10 דקות.שתו 1 כוס מהתה הזה כל יום.

3.Ashwagandha

Ashwagandha הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית את הלחץ ולשפר את מצב הרוח.זה יכול גם לעזור לאזן הורמונים ולשפר את השינה.קח 500-1000 מ”ג של אשווגנדה כל יום.

4.רודיולה

Rhodiola Rosea הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית את הלחץ ולשפר את רמות האנרגיה.זה יכול גם לעזור לאזן הורמונים ולשפר את מצב הרוח.קח 200-600 מ”ג רודיולה כל יום.

5.ריישי פטריות

פטריות ריישי היא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית את הלחץ ולשפר את החסינות.קח 500-1000 מ”ג פטריות ריישי בכל יום.

6.ג’ינסנג

ג’ינסנג הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת הלחץ ולשפר את רמות האנרגיה.קח 200-400 מ”ג של ג’ינסנג כל יום.

7.ארומתרפיה

ארומתרפיה היא התרגול של שימוש בשמנים אתרים לקידום הרפיה ולהפחתת לחץ.נסה להפיץ שמנים אתרים מרגיעים כמו לבנדר או ברגמוט בבית או במשרד שלך.

8.דיקור סיני

דיקור סיני הוא תרגול רפואי סיני מסורתי הכולל החדרת מחטים קטנות לנקודות ספציפיות בגוף.נחשב לסייע בהפחתת הלחץ ולשפר את הבריאות הכללית.

9.מדיטציה

מדיטציה היא תרגול הכרוך בשקט את הנפש והתמקדות ברגע הנוכחי.הוכח כי הוא מסייע בהפחתת הלחץ ושיפור הרווחה.נסה לעשות מדיטציה למשך 10-20 דקות בכל יום.

10.פעילות גופנית

פעילות גופנית קבועה יכולה לעזור להפחית את הלחץ ולשפר את הבריאות הכללית.שואפים לקבל לפחות 30 דקות של פעילות גופנית כל יום.

10 הסעדים של סבתא איכותיים אלה יכולים לעזור לאזן את בלוטות יותרת הכליה ולהפחית את הלחץ.כדי להפיק את המרב מהתרופות הללו, שלב אותם עם תזונה ובריאה בריאה.

טיפ: כדי לשמור על בלוטות האדרנל שלך באיזון, נסה להשיג לפחות 7-8 שעות שינה איכותית בכל לילה.

תרופות טבעיות אחרות למאזן בלוטת יותרת הכליה

בלוטות יותרת הכליה הן חלק חשוב במערכת האנדוקרינית של הגוף, וחשוב לשמור על שיווי המשקל שלהם.בנוסף לעשרת הסעדים האיכותיים והסבתא הזקנה שהוזכרו לעיל, ישנם תרופות טבעיות אחרות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע באיזון בלוטות יותרת הכליה.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות שימשו במשך מאות שנים כדי לעזור לשמור על הגוף באיזון.עשבי תיבול כמו אשווגנדה, אסטרגלוס, שורש ליקריץ, ג’ינסנג סיבירי ורודיולה רוזאה שימשו כולם כדי לסייע באיזון בלוטות יותרת הכליה.הם יכולים לעזור להפחית את הלחץ, לשפר את האנרגיה ולווסת את ההורמונים.

שמנים אתרים

שמנים אתרים כמו לבנדר, לימון ופפרמיןניתן להשתמש ב- T כדי לעזור להרפות את הגוף ולהפחית את הלחץ.ניתן להשתמש בשמנים אלה בארומתרפיה, עיסוי או פשוט בשאיפה.הם יכולים לעזור להרגיע את הגוף ולהפחית את תגובת הלחץ.

תוספים

תוספי מזון כמו חומצות שומן אומגה 3, ויטמינים B ומגנזיום יכולים גם לעזור לאזן את בלוטות יותרת הכליה.חומצות שומן אומגה 3 יכולות לעזור להפחתת הדלקת, מה שיכול לעזור להפחית את הלחץ.ויטמינים B יכולים לעזור בשיפור רמות האנרגיה, ומגנזיום יכול לעזור להרפות את הגוף ולהפחית את הלחץ.

סיכום

שמירה על איזון בלוטות יותרת הכליה היא חלק חשוב מהבריאות הכללית.ישנם מגוון של תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע באיזון בלוטות יותרת הכליה, כולל 10 תרופות איכותיות וסבתות ותיקות, תרופות צמחים, שמנים אתריים ותוספי מזון.תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את הלחץ, לשפר את האנרגיה ולווסת את ההורמונים.

שאלות נפוצות

מהם כמה תרופות טבעיות לאיזון בלוטת יותרת הכליה?

כמה תרופות טבעיות למאזן בלוטת יותרת הכליה כוללות 10 תרופות של סבתא ותיקה, תרופות צמחי מרפא, שמנים אתרים ותוספי מזון.

כיצד אוכל להפחית לחץ כדי לעזור לאזן את בלוטות יותרת הכליה?

כדי להפחית את הלחץ ולעזור לאזן את בלוטות יותרת הכליה, תוכלו לנסות 10 תרופות של סבתא איכותית וסבתא ותיקה, תרופות צמחי מרפא, שמנים אתריים ותוספי מזון.אתה יכול גם לתרגל טכניקות הרפיה כמו מדיטציה, יוגה ונשימה עמוקה.קבלת פעילות גופנית קבועה ושינה מספיק יכולה גם לעזור להפחית את הלחץ.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן