דף הבית » תרופות סבתא » כיצד לטפל בפליגה – 19 תרופות סבתות יעילות ומזינות
dbddad dcddadc ddadcddd  daadaddaddaa daddaaddaa ddaddcddaa

כיצד לטפל בפליגה – 19 תרופות סבתות יעילות ומזינות

ליחה היא חומר דביק ולעיתים קרובות עבה, ברור או לבן המיוצר במערכת הנשימה.זה מורכב בעיקר מריק, אך מכיל גם חומרים אחרים כמו תאי דם לבנים, אבק ולכלוך.ליחה יכולה להוות סימפטום של מחלות רבות כולל הצטננות, הברונכיטיס והשפעת.אמנם אין תרופה לליחה, אך ישנם מספר תרופות טבעיות שעשויות לעזור להפחית את כמות הליחה בגוף.

מה גורם לפלגה?

ליחה מיוצרת כאשר מערכת החיסון של הגוף מנסה להילחם בזיהום או במחלה.הריר עוזר ללכוד את החיידקים הפולשים ולהעביר אותם מהגוף.זוהי גם דרך לגוף לגרש חלקיקים לא רצויים מהריאות.כמות הליחה המיוצרת יכולה להשתנות בהתאם לסוג המחלה ובחומרת הזיהום.

19 הסעדים של סבתא יעילה ומזינה לטיפול בפליגה

1.תה ג’ינג’ר

אחת הסעדים היעילים והסבתא היעילה והסבתא ביותר לטיפול בפליגה היא תה ג’ינג’ר.לג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות המסייעות בהפחתת הדלקת בגוף, שיכולות לעזור להפחית את כמות הליחה במערכת הנשימה.כדי להכין את התה, תלול כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד בכוס מים חמים למשך חמש דקות.מסננים את התה ומוסיפים לטעם דבש או לימון.

2.דבש

דבש הוא משותף טבעי, מה שאומר שהוא עוזר לשחרר ולגרש ריר מהגוף.זהו גם חומר אנטיבקטריאלי שיכול לעזור להילחם בזיהום הגורם לליחה.כדי להשתמש בדבש לטיפול בפליגה, מערבבים כף דבש אחת בכוס מים חמים ושותים אותו שלוש פעמים ביום.

3.שום

שום הוא עוד משווה טבעי שיכול לעזור להפחית את הליחה.יש לו גם תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות שיכולות לעזור להילחם בזיהום הגורם לליחה.כדי להשתמש בשום לטיפול בפלגמה, מערבבים כף אחת של שום טחון עם כף דבש אחת וכף אחת של מיץ לימון.קח את התערובת הזו שלוש פעמים ביום.

4.כורכום

כורכום הוא אנטי-דלקתי רב עוצמה המשמש במשך מאות שנים לטיפול בבעיות נשימה.זה יכול לעזור להפחית דלקת במערכת הנשימה, שיכולה לעזור להפחית את כמות הליחה.כדי להשתמש בכורכום לטיפול בפליגה, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס חלב חם ושותה אותה פעמיים ביום.

5.מיץ בצל

בצל הוא עוד צופה טבעי שיכול לעזור להפחית את הליחה.יש לו גם תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות שיכולות לעזור להילחם בזיהום הגורם לליחה.לשימוש בצל לטיפול בפלגם, מערבבים כף מיץ בצל עם כף דבש אחת וכף אחת של מיץ לימון.קח את התערובת הזו שלוש פעמים ביום.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חומץ טבעי המסייע לשחרר ולגרש ריר מהגוף.זהו גם חומר אנטיבקטריאלי שיכול לעזור להילחם בזיהום הגורם לליחה.כדי להשתמש בחומץ סיידר תפוחים לטיפול בפליגה, מערבבים שתי כפות חומץ סיידר תפוחים עם כוס מים חמים ושותים אותו שלוש פעמים ביום.

7.גרגר מי מלח

גרגר עם מי מלח הוא תרופה פשוטה ויעילה לטיפול בפליגה.מי המלח עוזרים לשחרר את הריר, מה שמקל על הגירוש מהגוף.כדי להשתמש במי מלח לטיפול בפלגם, מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים וגרגר עימו מספר פעמים ביום.

8.מיץ לימון

מיץ לימון הוא משווה טבעי המסייע לשחרר ולגרש ריר מהגוף.יש לו גם תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות שיכולות לעזור להילחם בזיהום הגורם לליחה.כדי להשתמש במיץ לימון לטיפול בפלגמה, מערבבים כף אחת של מיץ לימון עם כף דבש אחת וכף אחת של מים חמים.קח את התערובת הזו שלוש פעמים ביום.

9.פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא משווה טבעי המסייע לשחרר ולגרש ריר מהגוף.יש לו גם נמליםתכונות איבקטריאליות ואנטי -ויראליות שיכולות לעזור להילחם בזיהום הגורם לליבה.כדי להשתמש בפלפל קאיין לטיפול בפליגה

תרופות טבעיות לטיפול בפליגה

ליחה יכולה להוות מטרד להתמודד איתו, אך למרבה המזל ישנם מגוון של תרופות טבעיות שיכולות לעזור להקל על התסמינים הללו.סבתות העבירו את הסעדים הטבעיים הללו במשך דורות, כך שהן מנוסות ונכונות.להלן 19 תרופות סבתות יעילות ומזינות לטיפול בפליגה.

1.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא דרך נהדרת להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.זה ידוע גם ביכולתו לפרק את העומס והפלגה של החזה.כדי להכין תרופה זו, פשוט גירו חתיכת שורש ג’ינג’ר בגודל אחד והוסיפו אותה לשתי כוסות מים רותחים.תנו לו תלול למשך 10 דקות לפני מתאמץ ומוסיפים דבש או לימון לפי הטעם.שתו שתיים עד שלוש כוסות ביום כדי להפחית את הליחה.

2.דבש ולימון

דבש ולימון ידועים שניהם ביכולותיהם להרגיע את הגרון ולהפחית דלקת.כאשר הם משולבים הם מייצרים תרופה עוצמתית לליבה.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כף דבש אחת עם כפית אחת של מיץ לימון סחוט טרי.שתו את זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.כורכום

כורכום הוא תבלין עתיק שיש לו תכונות אנטי דלקתיות.זה יכול לעזור להפחית דלקת בגרון ולהפחית את ייצור הליחה.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית כורכום אחת עם כוס חלב חם.שתו את זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות וחסינות.זה יכול גם לעזור להפחית את ייצור הליחה.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ודבש לפי הטעם.שתו את זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.שום

שום ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטי-ויראליות החזקות.זה יכול לעזור להפחית דלקת בגרון ולהפחית את ייצור הליחה.כדי ליצור תרופה זו, לרסק שתי שיני שום והוסיפו אותם לכוס מים רותחים.תנו לו תלול למשך 10 דקות לפני מתאמץ ומוסיפים דבש או לימון לפי הטעם.שתו את זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.גרגר מי מלח

גרגר מי מלח הוא דרך נהדרת להפחית את הדלקת בגרון ולהפחית את ייצור הליחה.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים וגרגר למשך 30 שניות.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.פלפל קאיין

פלפל קאיין ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות.זה יכול לעזור להפחית דלקת בגרון ולהפחית את ייצור הליחה.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית אחת של פלפל קאיין עם כוס מים חמים ודבש לפי הטעם.שתו את זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.זרעי חילבה

זרעי חילבה ידועים ביכולתם להפחית דלקת בגרון ולהפחית את ייצור הליחה.כדי להכין תרופה זו, משרים שתי כפות של זרעי חילבה בכוס מים חמים אחת בן לילה.מסננים את התערובת ושותה את הדבר הראשון בבוקר לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

9.מיץ בצל

מיץ בצל ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות.זה יכול לעזור להפחית דלקת בגרון ולהפחית את ייצור הליחה.כדי להכין תרופה זו, ערבבו בצל אחד וסננו את המיץ.שתו כף אחת מהמיץ הזה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

10.שמן אורגנו

שמן אורגנו ידוע בתכונותיו האנטי-מיקרוביאליות והאנטי דלקתיות.זה יכול לעזור להפחית דלקת בגרון ולהפחית את ייצור הליחה.כדי להכין תרופה זו, ערבבו טיפה אחת של שמן אורגנו עם כף דבש אחת.שתו את זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

11.תה חילבה

תה חילבה ידוע ביכולתו להפחית דלקת בגרון ולהקטין את ייצור הליחה.כדי להכין תרופה זו, תלולה כפית אחת של זרעי חילבה בכוס אחת של Bשמן מי שמן למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ומוסיפים דבש או לימון לפי הטעם.שתו את זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

12.תה שורש ליקריץ

תה שורש ליקריץ ידוע באנטי-דלקתיות ואנטיב שלו

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן