דף הבית » תרופות סבתא » כיצד להתחסן נגד שפעת – 8 תרופות סבתא משמעותיות וטבעיות
dbddad dcddaaddadf dadd dadadadaa  daadaddaddaa daddaad dedadeda

כיצד להתחסן נגד שפעת – 8 תרופות סבתא משמעותיות וטבעיות

עונת השפעת עומדת עלינו, ואיתו מגיע הצורך להתחסן נגד הנגיף.חשוב לעשות זאת על מנת להגן על עצמך ועל משפחתך מפני ההשפעות העלולות להיות חמורות של הנגיף.למרות שהם מחוסנים היא הדרך הטובה ביותר להגן על עצמך, ישנם גם כמה תרופות טבעיות וסבתות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע במניעת התפשטות השפעת.במאמר זה נדון ב -8 בסעדים אלה וכיצד להשתמש בהם כראוי כדי להתחסן נגד שפעת.

1.קבל המון מנוחה

אחת הדרכים היעילות ביותר להגן על עצמך מפני שפעת היא להשיג הרבה מנוחה.כאשר גופך נרחב היטב, הוא מסוגל להילחם בנגיף בצורה יעילה יותר.הקפידו לקבל לפחות 7 עד 8 שעות שינה בכל לילה ולקחת תנומות רגילות במהלך היום.זה יעזור לגופך להישאר חזק ובריא כך שהוא יכול להילחם בכל נגיפי שפעת שעוברים בדרכך.

2.לאכול אוכל בריא

אכילת מזון בריא היא גם חלק חשוב בהגנה על עצמך מפני שפעת.פירות וירקות טריים ארוזים בוויטמינים ומינרלים המסייעים להגביר את מערכת החיסון שלך.אכילת תזונה מאוזנת תעזור לכם גם לשמור על משקל בריא, שיכול לעזור להפחית את הסיכון שלכם להשיג את השפעת.

טיפ:

כלול מזונות כמו שום, ג’ינג’ר, כורכום ופירות הדרים בתזונה שלך, מכיוון שמאמינים כי אלה בעלי תכונות אנטי-ויראליות שיכולות לעזור להילחם בשפעת.

3.תרגיל באופן קבוע

פעילות גופנית באופן קבוע היא דרך נהדרת נוספת להגן על עצמך מפני שפעת.פעילות גופנית עוזרת להגביר את מערכת החיסון שלך ויכולה לעזור לך להישאר בריאה לאורך כל עונת השפעת.דאג לקבל לפחות 30 דקות של פעילות גופנית מתונה בכל יום, כמו הליכה, ריצה או שחייה.

4.הימנע מההמונים

התרחקות מהמונים גדולים היא גם דרך חשובה להגן על עצמך מפני שפעת.כשאתה נמצא בקהל גדול, סביר יותר שתבוא במגע עם מישהו שיש לו את הנגיף.הימנעות מהמונים גדולים תעזור לך להפחית את הסיכון שלך להשיג את השפעת.

5.לשטוף את הידיים

שטיפת הידיים באופן קבוע היא אחת הדרכים היעילות ביותר לעזור להגן על עצמך מפני שפעת.הקפידו לשטוף את הידיים לפחות 20 שניות עם סבון ומים לפני ואחרי שבאים במגע עם מישהו שעשוי להיות לו את הנגיף.

6.השתמש בחיטוי ידיים

שימוש בחיטוי ידיים הוא דרך נהדרת נוספת לעזור להגן על עצמך מפני השפעת.חיטוי ידיים יעיל בהריגת חיידקים ויכול לעזור להפחית את הסיכון שלך להשיג את השפעת.הקפד להשתמש בחיטוי ידיים כשאתה יוצא לציבור ואינך יכול לשטוף את הידיים בקלות.

7.קבל זריקת שפעת

קבלת יריית שפעת היא הדרך הטובה ביותר להגן על עצמך מפני שפעת.זריקת השפעת נועדה לעזור לגופך לבנות חסינות מפני הנגיף, לכן הקפידו להשיג אחד בכל שנה.

8.קח תוספים

נטילת תוספי מזון היא דרך נהדרת נוספת לעזור להגן על עצמך מפני שפעת.תוספי מזון כמו ויטמין C, אבץ ו- Echinacea יכולים לעזור להגביר את מערכת החיסון שלך ולהפחית את הסיכון שלך לקבל את השפעת.הקפד לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח תוספי מזון.

טיפ:

על פי ההערכה, ויטמין D הוא תוסף יעיל למאבק בשפעת, לכן הקפידו לשלב מזון או תוספי מזון המכילים ויטמין זה בתזונה.

סיכום

לסיכום, חיסון נגד שפעת יכולה להיות דרך נהדרת להגן על עצמך ועל יקיריכם מפני המחלה.ישנם מספר תרופות של סבתא טבעית שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהגברת היעילות של החיסון שלך, כמו שתיית שפע נוזלים, אכילת תזונה בריאה, קבלת מנוחה רבה והימנעות ממגע עם אנשים חולים.בנוסף, ישנם מגוון עשבי תיבול, תבלינים ותוספי מזון שעשויים להועיל בסיוע בהגנה מפני השפעת.עם זאת, חשוב לזכור שהדרך הטובה ביותר להגן על עצמך ועל יקיריכם היא להתחסן.

הסעדים של סבתא להגברת החיסון נגד שפעת

חיסון נגד שפעת היא הדרך הטובה ביותר להגן על עצמך ועל יקיריך מפני המחלה.עם זאת, ישנם מספר סעדים של סבתא טבעית שעשויים לעזור להגביר את יעילות החיסון.להלן 8 תרופות סבתא משמעותיות וטבעיות בהן תוכלו להשתמש בכדי לסייע בהגנה על עצמכם מפני שפעת:

1.לשתות שפע נוזלים

שתיית שפע של נוזלים היא אחד הדברים החשובים ביותר שאתה יכול לעשות כדי לעזור להגביר את מערכת החיסון של גופך אל מול השפעת.מים, תה צמחים ונוזלים אחרים יכולים לעזור לשטוף רעלים מגופך ולהשמור על התאים שלך לחות, מה שמוביל לתגובה חיסונית יעילה יותר.

2.אכלו תזונה בריאה

אכילת תזונה בריאה הכוללת שפע של פירות טריים, ירקות, דגנים מלאים וחלבונים רזים היא חלק מהותי בהגברת מערכת החיסון שלך ולהגן על עצמך מפני שפעת.בנוסף, אכילת מזונות עשירים בוויטמינים C, D ו- E יכולים לעזור להגביר את היכולת של גופך להילחם במחלה.

3.קבל המון מנוחה

קבלת מנוחה מספקת היא חיונית כדי שגופך יוכל להילחם בכל מחלה, כולל שפעת.קבלת לפחות 7-8 שעות שינה בכל לילה יכולה לעזור לגופך להישאר בריאים וחזקים, ולעזור למערכת החיסון שלך להיות מסוגלים יותר להילחם בנגיף השפעת.

4.הימנע ממגע עם אנשים חולים

הימנעות ממגע עם אנשים חולים היא אחת הדרכים הטובות ביותר להגן על עצמך מפני שפעת.חשוב להתרחק מאנשים שיש להם שפעת או מכל מחלה מדבקת אחרת, ולשטוף ידיים לעתים קרובות כאשר הם במקומות ציבוריים.

5.קח תוספי צמחים

נטילת תוספי צמחים יכולה לעזור להגביר את היכולת של גופך להילחם בנגיף השפעת.כמה מעשבי התיבול הפופולריים ביותר להגברת מערכת החיסון כוללים Echinacea, Ginseng ו- Astragalus.

6.השתמש בשמנים אתרים

ניתן להשתמש בשמנים אתרים כמו אורגנו, עץ תה ולבנדר כדי לסייע בהגברת היכולת של גופך להילחם בשפעת.ניתן להשתמש בשמנים אלה באופן אקטואלי או ארומטי כדי לעזור לתמוך במערכת החיסון שלך.

7.השתמש בתבלינים ועשבי תיבול

שימוש בתבלינים ועשבי תיבול כמו שום, ג’ינג’ר וכורכום יכול לעזור להגביר את היכולת של גופך להילחם בשפעת.תבלינים ועשבי תיבול אלה עשירים בנוגדי חמצון וחומרים מזינים אחרים שיכולים לעזור לתמוך במערכת החיסון שלך.

8.קח תוספי ויטמין C

נטילת תוסף ויטמין C יכולה לעזור להגביר את היכולת של גופך להילחם בשפעת.ויטמין C הוא חומר מזין חיוני המסייע בחיזוק מערכת החיסון שלך ועוזר לגופך להילחם בנגיף בצורה יעילה יותר.

שאלות נפוצות

מהי הדרך הטובה ביותר להגן על עצמי ועל יקירי מפני שפעת?

הדרך הטובה ביותר להגן על עצמך ועל יקיריכם מפני שפעת היא להתחסן.בנוסף, שימוש בתרופות של סבתא טבעית, כמו שתיית שפע של נוזלים, אכילת תזונה בריאה, קבלת מנוחה רבה והימנעות ממגע עם אנשים החולים, יכולה לעזור להגביר את יעילות החיסון שלך.

האם יש צמחי מרפא, תבלינים או תוספי מזון שעשויים להועיל בסיוע להגן מפני שפעת?

כן, ישנם מגוון עשבי תיבול, תבלינים ותוספי מזון שעשויים להועיל בסיוע להגן מפני השפעת.כמה עשבי תיבול פופולריים להגברת מערכת החיסון כוללים Echinacea, Ginseng ו- Astragalus.בנוסף, ניתן להשתמש בשמנים אתרים כמו אורגנו, עץ תה ולבנדר כדי לסייע בהגברת היכולת של גופך להילחם בשפעת, כמו גם בתבלינים ועשבי תיבול כמו שום, ג’ינג’ר וכורכום.סוף כל סוף,

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן