דף הבית » תרופות סבתא » כאב בבטן העליונה – 22 הסעדים של סבתא פופולריים בין כל הגילאים ושווה להכיר
dbdd ddddf ddadcdddad  ddadadddd dadc daddaad daddaddc

כאב בבטן העליונה – 22 הסעדים של סבתא פופולריים בין כל הגילאים ושווה להכיר

כאבי הבטן העליונים – 22 הסעדים של סבתא פופולריים בין כל הגילאים
כאבי בטן עליונים יכולים להוות אי נוחות משמעותית וחוויה מדאיגה.לעיתים קרובות קשה להבחין בין הגורם המדויק לכאב, ויכול להיות קשה למצוא הקלה.למרבה המזל, ישנם מספר סעדים שהועברו לאורך דורות שיכולים לעזור להקל על אי הנוחות הקשורה לכאבי בטן עליונים.להלן 22 מהסעדים הפופולריים ביותר של סבתא הפופולריים בין כל הגילאים וכדאי להכיר.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות.ידוע שהוא עוזר להקל על בחילות, להפחית דלקת ולהרגיע את הקיבה.כדי להשתמש בג’ינג’ר לטיפול בכאבי בטן עליונים, נסה לשתות כוס תה ג’ינג’ר או להוסיף ג’ינג’ר מגורד טרי לאוכל שלך.

2.קמומיל

קמומיל הוא עשב פורח שידוע בתכונותיו המרגיעות והמרגיעות.לעתים קרובות הוא משמש כדי להקל על אי נוחות העיכול, ונמצא כי הוא מועיל בטיפול בכאבי בטן עליונים.כדי להשתמש בקמומיל, נסה לשתות כוס תה קמומיל או להוסיף כמה פרחי קמומיל לאמבט חם.

טיפ ייחודי ומועיל

אם כאבי הבטן העליונים שלך מלווים בבחילה, נסה ללגום על תה ג’ינג’ר או תה ג’ינג’ר.הג’ינג’ר במשקה יעזור להרגיע את הבטן ולהפחית את הבחילה שלך.

3.מנטה

מנטה הוא עשב פופולרי הידוע בתכונות הריפוי שלו.נמצא כי הוא מועיל בטיפול בבעיות עיכול, כמו בחילה, קלקול קיבה וכאבי בטן עליונים.כדי להשתמש במנטה, נסה לשתות כוס תה מנטה או להוסיף כמה טיפות שמן מנטה לאמבטיה חמה.

4.שומר

שומר הוא עשב שידוע בתכונותיו המופעלות בעיכול.לעתים קרובות הוא משמש כדי להקל על אי נוחות העיכול, וזה יכול להועיל בטיפול בכאבי בטן עליונים.כדי להשתמש בשומר, נסה לשתות כוס תה שומר או להוסיף קצת שומר קצוץ טרי לאוכל שלך.

5.כורכום

כורכום הוא תבלין רב עוצמה הידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות.נמצא כי הוא מועיל בהקלה על אי נוחות בעיכול, וזה יכול להועיל בטיפול בכאבי בטן עליונים.כדי להשתמש בכורכום, נסה להוסיף כפית כורכום למזון שלך או להכין משחת כורכום עם מים חמים.

תרופות צמחיות לכאבי בטן עליונים

ניתן לטפל בכאבי בטן עליונים במספר דרכים, ותרופות צמחי מרפא הופכים פופולריים יותר ויותר.ניתן להשתמש בתרופות צמחיות כדי להפחית את הדלקת, להפחתת הכאב ולשפר את העיכול.להלן כמה מהתרופות הצמחיות הפופולריות ביותר לכאבי בטן עליונים.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר של צמחי מרפא לכאבי בטן עליונים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בבטן.זה גם מרגיע את דרכי העיכול ועוזר להרפות את השרירים.להכנת התה, תלול כפית אחת של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התה פעמיים או שלוש ביום.

PEPPERMINT

מנטה היא תרופה צמחית פופולרית נוספת לכאבי בטן עליונים.יש לו תכונות אנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את העוויתות הקשורות לכאבי בטן.להכנת התה, תלול כפית אחת של עלי מנטה מיובשים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התה פעמיים או שלוש ביום.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה צמחית פופולרית לכאבי בטן עליונים.זה יכול לעזור להפחית דלקת, להפחית את הכאב ולשפר את העיכול.כדי להכין את התה, תלול כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התה פעמיים או שלוש ביום.

תרופות מסורתיות לכאבי בטן עליונים

בנוסף לתרופות צמחיות, ישנם גם תרופות מסורתיות לכאבי בטן עליונים ששימשו במשך מאות שנים.להלן כמה מהתרופות הפופולריות ביותר.

סיידר תפוחיםחומץ

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן עליונים.זה יכול לעזור להפחית דלקת, להפחית את הכאב ולשפר את העיכול.להכנת התה, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים בכוס מים חמים.שתו את התערובת פעמיים או שלוש ביום.

זרעי כמון

זרעי כמון הם תרופה פופולרית לכאבי בטן עליונים.הם יכולים לעזור להפחית דלקת, להפחית את הכאב ולשפר את העיכול.להכנת התה, תלול כפית אחת של זרעי כמון בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התה פעמיים או שלוש ביום.

כורכום

כורכום הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן עליונים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בבטן.להכנת התה, תלול כפית אחת של אבקת כורכום בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התה פעמיים או שלוש ביום.

מסקנה

ניתן לטפל בכאבי בטן עליונים במספר דרכים, ותרופות צמחי מרפא ותרופות מסורתיות הופכות פופולריות יותר ויותר.תרופות צמחיות כמו תה קמומיל, מנטה וג’ינג’ר יכולות לעזור להפחית דלקת, להפחית את הכאב ולשפר את העיכול.ניתן להשתמש בתרופות מסורתיות כמו חומץ תפוחים, זרעי כמון וכורכום לטיפול בכאבי בטן עליונים. כאב בבטן העליונה הוא תלונה נפוצה, ותרופות אלה יכולות להועיל בטיפול בה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן