דף הבית » תרופות סבתא » כאבי כליות – 17 תרופות של סבתא המומלצות על ידי מומחי בריאות
dbddd dbdcdddaa daadaddaddaa dadc daddaad ddeddedcdaddaa dadc

כאבי כליות – 17 תרופות של סבתא המומלצות על ידי מומחי בריאות

מה גורם לכאבי כליות?

כאבי כליות, המכונה גם כאבי כליות, נגרמים על ידי מגוון מצבים בריאותיים, כולל זיהום בכליות, אבני כליות, הגדלת הכליה וגידולים.חשוב לציין כי כאבי כליות יכולים להיגרם גם ממצבים שאינם קשורים לכליות, כמו כאבי גב תחתון, דלקת בדרכי השתן ובעיות במערכת העיכול.כאבי כליות יכולים לנוע בין קלים לחמורים ומלווים בדרך כלל בתסמינים אחרים, כמו חום, בחילה, הקאות ותחושה כללית של חוסר חשיבות.

17 הסעדים של סבתא לכאבי כליות המומלצים על ידי מומחי בריאות

כאבי כליות הם מצב מאוד לא נוח שיכול להשפיע מאוד על איכות חייך.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שיכולות לעזור להקל על הכאב ואי הנוחות הקשורים לכאבי כליות.להלן 17 תרופות של סבתא לכאבי כליות המומלצים על ידי מומחי בריאות:

 • שתו הרבה מים כדי לשטוף את הכליות ולעזור להפחית כאבים.
 • שתו תה צמחים כדי לעזור להפחית את הדלקת ולקדם את בריאות הכליות.
 • לאכול אוכלים עשירים בסיבים תזונתיים, כמו פירות, ירקות ודגנים מלאים.
 • קח אמבטיה חמה כדי לעזור להרפות את השרירים ולהפחית את הכאב.
 • הימנע ממזונות עשירים במלח, סוכר ושומנים לא בריאים, מכיוון שאלו יכולים לתרום לכאבי כליות.
 • קח משככי כאבים ללא מרשם, כמו איבופרופן או אצטמינופן, כדי לעזור להקל על הכאב.
 • מרחי כרית חימום או חבילת קרח על האזור הפגוע כדי לעזור להפחית את הכאב והדלקת.
 • קח מולטי ויטמין כדי לתמוך בבריאות הכליות הכוללת.
 • שתו מיץ חמוציות כדי לעזור לשטוף רעלים מהכליות.
 • אכלו אוכלים עשירים באשלגן, כמו בננות, אבוקדו ותפוחי אדמה.
 • שתו תה שן הארי כדי לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הכליות.
 • קח תוספי כורכום כדי לעזור להפחית דלקת וכאב.
 • שתו תה סרפד כדי לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את תפקוד הכליות.
 • אכלו מזונות עשירים במגנזיום, כמו אגוזים, זרעים וקטניות.
 • הימנע ממזון מעובד וסוכרים מעודנים, מכיוון שאלו יכולים לתרום לכאבי כליות.
 • קח תוספי מזון המכילים חומצות שומן אומגה 3 כדי לעזור להפחית דלקת.

טיפ: פנה לטיפול רפואי במידת הצורך

חשוב לזכור שכאבי כליות יכולים להוות סימפטום של מצב בסיסי חמור יותר.אם אתה חווה כאבי כליות חמורים או מתמשכים, חשוב לפנות לטיפול רפואי.הרופא שלך יכול לעזור לקבוע את הגורם לכאב ולהמליץ על מסלול הטיפול הטוב ביותר.

כשמדובר בכאבים בכליות, חשוב לנקוט בגישה הוליסטית לטיפול.בעוד שתרופות ללא מרשם תרופות ותרופות טבעיות יכולות לעזור להקל על הכאב ואי הנוחות הקשורים לכאבי כליות, חשוב לפנות לטיפול רפואי במידת הצורך.עם השילוב הנכון של טיפולים, ניתן לנהל ולהקלה על כאבי כליות ביעילות.

תרופות טבעיות לכאבי כליות

כאבי כליות יכולים להיות מצב מתיש שיכול להשפיע באופן משמעותי על איכות חייו של האדם.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות וטיפולים טבעיים לכאבי כליות שהומלצו על ידי מומחי בריאות.להלן 17 תרופות של סבתא שיכולות לעזור להקל על כאבי כליות ולשפר את הבריאות הכללית:

1.שורש שן הארי

שורש שן הארי משמש זה מכבר כתרופה טבעית לכאבי כליות.על פי ההערכה, היא עוזרת לשטוף רעלים מהכליות ולהפחית את הדלקת.שורש שן הארי זמין בצורת תה, תמיסה או קפסולה וניתן לקחת אותו שלוש פעמים ביום.

2.מיץ חמוציות

מיץ חמוציות עשיר בנוגדי חמצון ויכול לעזור להפחית דלקת ולהשטוף רעלים מהכליות.מומלץ לשתות כוס אחת של מיץ חמוציות לא ממותק ביום כדי לעזור להקל על כאבי כליות.

3.מיץ פטרוזיליה

פטרוזיליה ג’וICE הוא מקור עשיר לוויטמינים ומינרלים שיכולים לעזור להפחית דלקת ולעודד תפקוד כליה בריא.מומלץ לשתות כוס אחת של מיץ פטרוזיליה ביום כדי לעזור להקל על כאבי כליות.

4.חומץ תפוחים

על פי ההערכה, חומץ סיידר תפוחים מסייע בהפחתת הדלקת ולהשטוף רעלים מהכליות.מומלץ לקחת כפית אחת של חומץ תפוחים מעורבב עם כוס מים אחת שלוש פעמים ביום כדי להקל על כאבי כליות.

5.תה ג’ינג’ר

על פי ההערכה, תה ג’ינג’ר מסייע בהפחתת הדלקת ובשטוף רעלים מהכליות.מומלץ לשתות כוס אחת של תה ג’ינג’ר ליום כדי לעזור להקל על כאבי כליות.

6.מי לימון

מי לימון עשירים בנוגדי חמצון ויכולים לעזור להפחית דלקת ולהשטוף רעלים מהכליות.מומלץ לשתות כוס אחת של מי לימון ביום כדי לעזור להקל על כאבי כליות.

7.תה סוס

על פי ההערכה, תה ShoreSetail מסייע בהפחתת הדלקת ובשטוף רעלים מהכליות.מומלץ לשתות כוס אחת של תה סוס ביום כדי לעזור להקל על כאבי כליות.

8.תה עלה סרפד

על פי ההערכה, תה עלים סרפד מסייע בהפחתת הדלקת ובשטוף רעלים מהכליות.מומלץ לשתות כוס אחת של תה עלים סרפד ליום כדי להקל על כאבי כליות.

9.תה ירוק

תה ירוק עשיר בנוגדי חמצון ויכול לעזור להפחית דלקת ולהשטוף רעלים מהכליות.מומלץ לשתות כוס תה ירוק אחד ביום כדי לעזור להקל על כאבי כליות.

10.תה שורש ברדוק

על פי ההערכה, תה שורש ברדוק מסייע בהפחתת הדלקת ולהשטוף רעלים מהכליות.מומלץ לשתות כוס אחת של תה שורש בורדוק ביום כדי להקל על כאבי כליות.

11.כורכום

הכורכום עשיר בנוגדי חמצון ויכול לעזור להפחית דלקת ולהשטוף רעלים מהכליות.מומלץ לקחת כפית אחת של אבקת כורכום מעורבבת עם כוס מים אחת שלוש פעמים ביום כדי להקל על כאבי כליות.

12.תה שורש מרשמלו

על פי ההערכה, תה שורש מרשמלו מסייע בהפחתת הדלקת ולהשטוף רעלים מהכליות.מומלץ לשתות כוס אחת של תה שורש מרשמלו ליום כדי לעזור להקל על כאבי כליות.

13.תה עלים שן הארי

על פי ההערכה, תה עלים שן הארי מסייע בהפחתת הדלקת ובשטוף רעלים מהכליות.מומלץ לשתות כוס אחת של תה עלים שן הארי ביום כדי להקל על כאבי כליות.

14.תה גולדנרוד

על פי ההערכה, תה גולדנרוד מסייע בהפחתת הדלקת ובשטוף רעלים מהכליות.מומלץ לשתות כוס אחת של תה גולדנרוד ביום כדי להקל על כאבי כליות.

15.תה UVA URSI

על פי ההערכה, תה UVA URSI מסייע בהפחתת הדלקת ובשטוף רעלים מהכליות.מומלץ לשתות כוס אחת של תה UVA URSI ליום כדי לעזור להקל על כאבי כליות.

16.מיץ עלים שן הארי

על פי ההערכה, מיץ עלים שן הארי מסייע בהפחתת הדלקת ולשטוף רעלים מהכליות.מומלץ לשתות כוס אחת של מיץ עלים שן הארי ביום כדי להקל על כאבי כליות.

17.גרגרי ערער

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן