דף הבית » תרופות סבתא » טיפול בכבד שומני – 18 תרופות של סבתא עתיקה וטבעית
dddaddc ddbdd daddedad daadaddaddaa dadc daddaad dadaaddad

טיפול בכבד שומני – 18 תרופות של סבתא עתיקה וטבעית

מהו כבד שומני?

כבד שומני הוא מצב בו עודף שומן מצטבר בתאי הכבד, מה שמוביל לכבד מוגדל.זה ידוע גם בשם סטטוזיס כבד.כבד שומני הוא מצב שכיח, והוא יכול להיגרם על ידי גורמים רבים, כמו אלכוהול, השמנת יתר, סוכרת ותרופות מסוימות.במקרים מסוימים, כבד שומני יכול להוביל למצבים חמורים יותר, כמו שחמת ואי ספיקת כבד.

טיפול בכבד שומני

בדרך כלל מטפלים בכבד שומני בשינויים באורח החיים, כמו אכילת תזונה בריאה, פעילות גופנית באופן קבוע והימנעות מאלכוהול.במקרים מסוימים ניתן לרשום תרופות.עם זאת, אם שינויים באורח החיים ותרופות אינם משפרים את המצב, יתכן שיהיה צורך בניתוח.

18 התרופות של סבתא עתיקה וטבעית לכבד שומני

למרבה המזל, ישנם מספר תרופות עתיקות וטבעיות ששימשו במשך מאות שנים לטיפול בכבד שומני.להלן 18 מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא:

 • שורש שן הארי: שורש שן הארי שימש במשך מאות שנים לטיפול בכבד שומני.זהו משתן טבעי, מה שאומר שהוא עוזר לגוף להיפטר מעודף נוזלים.זה גם עוזר להפחית דלקת ולהגן על הכבד.
 • גדילן חלב: גדילן חלב הוא עשב רב עוצמה המשמש במשך מאות שנים לטיפול בהפרעות כבד.זה עוזר להגן על הכבד מפני נזק וזה גם עוזר להפחית דלקת.
 • כורכום: כורכום הוא עשב אנטי דלקתי רב עוצמה המשמש במשך מאות שנים לטיפול בתנאים רבים ושונים.זה עוזר להפחית דלקת ולהגן על הכבד.
 • ארטישוק: ארטישוק הוא משתן רב עוצמה המסייע לגוף להיפטר מעודף נוזלים.זה גם עוזר להגן על הכבד מפני נזק.
 • ג’ינג’ר: ג’ינג’ר הוא עשב אנטי דלקתי רב עוצמה ששימש במשך מאות שנים לטיפול במצבים רבים ושונים.זה עוזר להפחית דלקת ולהגן על הכבד.
 • לימון: לימון הוא מכשיר ניקוי רעלים טבעי המסייע לשטוף רעלים מהגוף.זה גם עוזר להפחית דלקת ולהגן על הכבד.
 • מלפפון: מלפפון הוא משתן טבעי המסייע לגוף להיפטר מעודף נוזלים.זה גם עוזר להפחית דלקת ולהגן על הכבד.
 • שום: שום הוא עשב אנטי דלקתי רב עוצמה המשמש במשך מאות שנים לטיפול בתנאים רבים ושונים.זה עוזר להפחית דלקת ולהגן על הכבד.
 • חומץ תפוחים: חומץ סיידר תפוחים מסייע בהפחתת הדלקת ולהגן על הכבד.זה גם עוזר לשטוף רעלים מהגוף.
 • שורש ברדוק: שורש ברדוק הוא משתן רב עוצמה המסייע לגוף להיפטר מנוזל עודף.זה גם עוזר להפחית דלקת ולהגן על הכבד.
 • אשכוליות: אשכוליות הוא מגוון ניקוי רעלים טבעי המסייע לשטוף רעלים מהגוף.זה גם עוזר להפחית דלקת ולהגן על הכבד.
 • אלפלפה: אלפלפה הוא עשב אנטי דלקתי רב עוצמה ששימש במשך מאות שנים לטיפול במצבים רבים ושונים.זה עוזר להפחית דלקת ולהגן על הכבד.
 • חילבה: חילבה הוא משתן טבעי המסייע לגוף להיפטר מעודף נוזלים.זה גם עוזר להפחית דלקת ולהגן על הכבד.
 • ירקות שן הארי: ירקות שן הארי הם משתן רב עוצמה המסייע לגוף להיפטר מנוזל עודף.זה גם עוזר להפחית דלקת ולהגן על הכבד.
 • Ginkgo Biloba: Ginkgo Biloba הוא עשב אנטי דלקתי חזק ששימש במשך מאות שנים לטיפול במצבים רבים ושונים.זה עוזר להפחית דלקת ולהגן על הכבד.
 • שורש ליקריץ: שורש ליקריץ הוא מגוון ניקוי רעלים טבעי המסייע לשטוף רעלים מהגוף.זה גם עוזר להפחית דלקת ולהגן על הכבד.
 • קמומיל: קמומיל הוא עשב אנטי דלקתי רב עוצמה המשמש במשך מאות שנים לטיפול בתנאים רבים ושונים.זה עוזר להפחתת הדלקת ולהגן על Tהוא כבד.
 • מלון מר: מלון מר הוא משתן טבעי המסייע לגוף להיפטר מעודף נוזלים.זה גם עוזר להפחית דלקת ולהגן על הכבד.

תרופות עתיקות וטבעיות אלה עשויות לעזור להפחית את הדלקת ו

אפשרויות טיפול לכבד שומני

כבד שומני הוא מצב בו עודף שומן מצטבר בכבד, מה שמוביל לדלקת ונזק.ניתן לטפל בתנאי מאוד, וישנן גישות רבות ושונות שניתן לנקוט לניהולו.במאמר זה נדון ב -18 תרופות של סבתא עתיקה וטבעית לטיפול בכבד שומני.

1.דיאטה ופעילות גופנית

הטיפול העיקרי בכבד שומני כולל ביצוע שינויים באורח החיים, כולל אכילת תזונה בריאה ועיסוק בפעילות גופנית קבועה.אכילת תזונה דלת שומן דלת-סוכר הכוללת שפע של פירות, ירקות ודגנים מלאים יכולה לעזור להפחית את כמות השומן בכבד.פעילות גופנית יכולה גם לעזור להפחתת שומן בכבד ולשפר את הבריאות הכללית.

2.תרופות צמחיות

תרופות צמחיות שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל כבד שומני.צמחי מרפא מסוימים עשויים לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד.חלק מעשבי התיבול הנפוצים ביותר לטיפול בכבד שומני כוללים כורכום, גדילן חלב, שורש שן הארי וג’ינג’ר.

3.תוספי מזון

ניתן להשתמש בתוספי מזון גם כדי לסייע בהפחתת הצטברות השומן בכבד.חומצות שומן ויטמין E, סלניום ואומגה 3 משמשות בדרך כלל לטיפול בכבד שומני.חשוב לדבר עם רופא לפני שאתה לוקח תוספי מזון כדי לוודא שהם בטוחים ויעילים עבור האדם.

4.דיקור סיני

דיקור סיני הוא סוג של רפואה סינית מסורתית הכוללת הכנסת מחטים דקים מאוד לאזורים שונים בגוף.מחקרים הראו כי דיקור סיני עשוי להועיל לאנשים עם כבד שומני, מכיוון שהוא יכול לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד.

הסעדים של סבתא לכבד שומני

בנוסף לטיפולים שהוזכרו לעיל, ישנם כמה תרופות של סבתא קדומה וטבעית לטיפול בכבד שומני.סעדים אלה עשויים לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד.להלן 18 תרופות של סבתא לכבד שומני:

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מחלות, כולל כבד שומני.נחשב לסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד.ניתן לצרוך אותו בכמויות קטנות או לקחת אותו כתוסף.

2.שום

שום הוא תרופה טבעית נוספת שעשויה לסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד.ניתן לצרוך אותו גולמי או לבשל, או לקחת אותו כתוסף.

3.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה טבעית פופולרית למגוון מחלות.נחשב לסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד.ניתן לצרוך אותו כתה או לקחת אותו כתוסף.

4.שורש שן הארי

שורש שן הארי משמש זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מחלות, כולל כבד שומני.נחשב לסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד.ניתן לצרוך אותו כתה או לקחת אותו כתוסף.

5.כורכום

כורכום הוא תבלין פופולרי המשמש לעתים קרובות בבישול.על פי ההערכה, יש להניח שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ועשוי לעזור בשיפור תפקוד הכבד.ניתן לצרוך אותו כתבלין או לקחת אותו כתוסף.

6.גדילן חלב

גדילן חלב הוא תרופה טבעית פופולרית למגוון מחלות, כולל כבד שומני.נחשב לסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד.ניתן לצרוך אותו כתה או לקחת אותו כתוסף.

7.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תבלין פופולרי שמשמש לעתים קרובות בבישול.על פי ההערכה, יש להניח שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ועשוי לעזור בשיפור תפקוד הכבד.ניתן לצרוך אותו כתבלין או לקחת אותו כתוסף.

8.זרעי פשתן

זרעי פשתן היא תרופה טבעית פופולרית למגוון AILMENTS, כולל כבד שומני.נחשב לסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד.ניתן לצרוך אותו כתה או לקחת אותו כתוסף.

9.שורש ברדוק

שורש ברדוק הוא תרופה טבעית פופולרית למגוון מחלות, כולל כבד שומני.נחשב לסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד.ניתן לצרוך אותו כתה או לקחת אותו כתוסף.

10.ארטישוק

ארטישוק הוא ירק פופולרי שמשמש לעתים קרובות בבישול.מאמינים גם

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן