דף הבית » תרופות סבתא » טיפול בג’ינג’ים בפנים – 22 הסעדים של סבתא הסודית הפופולרית בין כל הגילאים
dddaddc ddddadddd ddadaddd ddadadddd dadc daddaad dda

טיפול בג’ינג’ים בפנים – 22 הסעדים של סבתא הסודית הפופולרית בין כל הגילאים

מהם Blackheads?

ג’ינג’ים שחורים הם בליטות קטנות וכהות הנוצרות על העור כאשר הנקבוביות סתומות עם עודף שמן, לכלוך וחיידקים.לעתים קרובות הם מופיעים על האף, המצח והסנטר ויכולים להיות מכוערים ומעצבנים.אמנם הם אינם מסוכנים, אך קשים להיפטר מהג’ינג’ים יכולים להיפטר ויכולים להוביל לבעיות עור אחרות אם לא מטפלים בו כראוי.

22 הסעדים של סבתא לטיפול בג’ינג’ים

Blackheads יכולים להיות מעצבנים וקשים להסרה, אך ישנם תרופות טבעיות רבות שעשויות לעזור.להלן 22 מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא לטיפול בג’ינג’ים:

1.מסכת לבנה ביצה

המסכה הלבנה של הביצה היא אחת התרופות הוותיקות והפופולריות ביותר לג’ינג’ים.חלבוני ביצה מכילים תכונות עיקריות שיכולות לעזור להדק את הנקבוביות ולהוציא עודפי שמן.להכנת המסכה, מערבבים ביצה אחת לבנה עם כף מיץ לימון ומורחים אותה על הפנים.השאירו את המסכה למשך 10 דקות לפני שטיפתם במים חמים.

2.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא חיטוי עוצמתי ומעורר ענק שיכול לעזור להפחית את המראה של ג’ינג’ים.כדי להשתמש בו, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם שני חלקים מים ומרחים אותו על עורך באמצעות כדור כותנה.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

3.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא פילינג עדין שיכול לעזור בהסרת תאי עור מתים ועודף שמן מהעור.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של סודה לשתייה עם שתי כפות מים ומעסה אותה בעדינות לפנים שלך.יש לשטוף אותו במים חמים לאחר 10 דקות.

4.דבש

דבש הוא אנטיבקטריאלי טבעי ואנטי -חיטוי שיכול לעזור להפחית את הופעתם של ג’ינג’ים.כדי להשתמש בו, מרחו שכבה דקה של דבש על הפנים והשאירו אותו למשך 10 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

5.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא פילינג טבעי שיכול לעזור בהסרת תאי עור מתים ועודף שמן מהעור.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של שיבולת שועל עם שתי כפות מים ועסה אותה לפנים שלך.יש לשטוף אותו במים חמים לאחר 10 דקות.

6.מיץ לימון

מיץ לימון הוא מעמד טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של ג’ינג’ים.כדי להשתמש בו, מרחו כמה טיפות מיץ לימון על כדור כותנה והמרחו אותו על הפנים.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

7.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי ואנטיבקטריאלי חזק שיכול לעזור להפחית את המראה של ג’ינג’ים שחורים.כדי להשתמש בו, מערבבים שמן עץ תה חלק אחד עם שני חלקים מים ומרחו אותו על עורך באמצעות כדור כותנה.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

8.מלפפון

מלפפון הוא מעמד טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של ג’ינג’ים.כדי להשתמש בו, מגרד מלפפון והחל אותו על הפנים שלך.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

9.עגבנייה

עגבנייה היא עיקרית טבעית שיכולה לעזור להפחית את המראה של ג’ינג’ים.כדי להשתמש בו, מועכים עגבנייה והחל אותה על הפנים שלך.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

10.מכשפה לוז

Hitch Lazel הוא עיקרי טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של ג’ינג’ים.כדי להשתמש בו, החל כמה טיפות לוז מכשפה על כדור כותנה והחל אותו על הפנים שלך.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

11.תה ירוק

תה ירוק הוא עיקרי טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של ג’ינג’ים.כדי להשתמש בו, תלול שקית תה ירוק במים חמים ולאפשר לו להתקרר.החל אותו על הפנים שלך והשאיר אותו למשך 10 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

12.אלוורה

אלוורה הוא חיטוי טבעי ומעורר טבע שיכול לעזור להפחית את המראה של ג’ינג’ים שחורים.כדי להשתמש בו, מרחו שכבה דקה של ג’ל אלוורה על הפנים והשאירו אותה למשך 10 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

10 תרופות טבעיות לג’ינג’ים

ג’ינג’ים הם שכיחיםבעיית קרובי משפחה, במיוחד בקרב מתבגרים.ישנם תרופות טבעיות רבות שיעזרו להפחית את ההתרחשות ולהסיר את הג’ינג’ים הקיימים.להלן 10 מהתרופות הטבעיות הטובות ביותר לג’ינג’ים, לדברי סבתות בכל מקום.

 • מלפפון – למלפפונים יש השפעה מקוררת ומרגיעה על העור.משפשף בעדינות פרוסת מלפפון על האזור הפגוע כדי לעזור להפחית את הראש השחור.
 • דבש – לדבש יש תכונות אנטיבקטריאליות שיכולות לעזור בהסרת לכלוך וחיידקים מהעור.מערבבים כף דבש אחת עם כפית מיץ לימון ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה.
 • חומץ תפוחים – חומץ תפוחים הוא מעצבן טבעי שיכול לעזור להפחית את הג’ינג’ים.מרחו תערובת של חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים על האזור הפגוע והשאירו אותו למשך 10 דקות לפני שטיפתו.
 • תה ירוק – תה ירוק מכיל תכונות נוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את הג’ינג’ים.תלולים שתי שקיות תה במים חמים למשך חמש דקות ותנו להם להתקרר.מרחו את שקיות התה ישירות על האזור המושפע למשך 10 דקות ושטפו.
 • שיבולת שועל – שיבולת שועל היא פילינג עדין שיכול לעזור בהסרת לכלוך ושמן מהעור.מערבבים כף אחת של שיבולת שועל עם מספיק מים ליצירת משחה ולהפעיל אותה על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות ושטפו.
 • סודה לשתייה – סודה לשתייה היא פילינג טבעי שיכול לעזור בהסרת לכלוך ושמן מהעור.מערבבים כף אחת של סודה לשתייה עם מספיק מים ליצירת משחה ולהפעיל אותה על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות ושטפו.
 • מיץ לימון – מיץ לימון הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית את השחורים.למרוח תערובת של חלקים שווים של מיץ לימון ומים על האזור הפגוע והשאיר אותו דולק למשך 10 דקות לפני שטיפתו.
 • עגבנייה – עגבניות עשירות בוויטמין C ויכולות לעזור להפחית את הג’ינג’ים.שפשף בעדינות פרוסת עגבנייה על האזור הפגוע כדי לעזור להפחית את הראש השחור.
 • שמן קוקוס – שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להפחית את ג’ינג’ים.לעסות בעדינות את האזור הפגוע בשמן קוקוס ולהשאיר אותו על לילה לפני שטיפתו.
 • אלוורה – אלוורה הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להפחית את הג’ינג’ים.החל ג’ל אלוורה על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10 דקות לפני שטיפתו.

טיפים למניעת ג’ינג’ים שחורים

בנוסף לתרופות הטבעיות של ג’ינג’ים שחורים, ישנם מספר צעדים שניתן לנקוט כדי לסייע במניעת התרחשותם של ג’ינג’ים.

טיהור באופן קבוע

חשוב לנקות את העור באופן קבוע כדי להסיר לכלוך ושמן שיכולים להוביל לג’ינג’ים.השתמש במנקה עדין ובמים חמים כדי לנקות בעדינות את העור פעמיים ביום.

פילינג

פילינג העור יכול לעזור בהסרת תאי עור מתים שיכולים לסתום נקבוביות ולהוביל לג’ינג’ים.השתמש בפילינג קל ושפשף את האזור המושפע בעדינות בתנועה סיבובית.

השתמש במוצרים נטולי שמן

שימוש במוצרים נטולי שמן על העור יכול לעזור להפחית את התרחשותם של ג’ינג’ים.חפש מוצרים המתויגים כ”לא-קומדוגניים “, מה שאומר שהם מתוכננים באופן ספציפי כדי לא לסתום נקבוביות.

לחות

לחות העור יכולה לסייע בהפחתת התרחשותם של ג’ינג’ים שחורים.השתמש בקרם לחות נטול שמן כדי לספק הידרציה לעור מבלי לסתום נקבוביות.

שאלות נפוצות

מהם Blackheads?

ג’ינג’ים שחורים הם כתמים קטנים וכהים המופיעים על העור.הם נגרמים על ידי הצטברות של שמן ותאי עור מתים בנקבוביות העור.

כיצד אוכל למנוע ג’ינג’ים?

אתה יכול למנוע ג’ינג’ים על ידי ניקוי ופילינג של העור באופן קבוע, באמצעות מוצרים נטולי שמן, ו

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן