דף הבית » תרופות סבתא » הרחבות ריסים – 17 תרופות סבתות חשובות וזקנה

הרחבות ריסים – 17 תרופות סבתות חשובות וזקנה

תוספי ריסים – 17 תרופות של סבתא זקנה

הריסים מסגרים את העיניים, מה שהופך אותם לאחד מתווי הפנים החשובים ביותר.ובמשך מאות שנים אנשים השתמשו בתרופות טבעיות כדי להתארך, להתעבות ולחשיך את הריסים שלהם.להלן 17 תרופות של סבתא זקנה ששימשו במשך דורות כדי לעזור לך להשיג את הריסים של חלומותיך.

שמן קיק

שמן קיק הוא אחד התרופות הוותיקות והפופולריות ביותר לגידול ריסים.זה גבוה בוויטמין E וחומצות שומן, שמזינים ומחזקים את הריסים.לשימוש, מרחו כמה טיפות שמן קיק על הריסים שלכם בעזרת ספוגית כותנה כל לילה לפני השינה.דאג להימנע מלהשיג את זה בעינייך.

טיפ ייחודי:

כדי לוודא שקל להסיר את שמן הקיק בבוקר, מערבבים אותו עם כמה טיפות של שמן תינוקות או שמן קוקוס.זה גם יעזור להזין את הריסים שלך ולהפוך אותם לרכים וניתנים לניהול יותר.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה פופולרית נוספת לגידול ריסים.זה עמוס בוויטמינים חיוניים, מינרלים וחומצות שומן שיכולות לעזור לחזק ולהזין את הריסים שלך.לשימוש, החל כמה טיפות שמן קוקוס על הריסים שלך בכל לילה לפני השינה.אתה יכול גם להשתמש בו כמסיר איפור וכדי להתנות את הריסים שלך.

אלוורה

אלוורה הוא צמח טבעי ששימש במשך מאות שנים כדי לסייע בלחות ולהזין את העור והשיער.על פי ההערכה, הוא מסוגל לעורר צמיחת שיער.לשימוש, החל כמה טיפות של ג’ל אלוורה על הריסים שלך כל לילה לפני השינה.

חלבוני ביצה

חלבוני ביצה עשירים בחלבון וחומצות שומן שיכולות לעזור להזין ולחזק את הריסים.לשימוש, מערבבים לבן ביצה אחת עם כפית שמן קיק אחד ומרחים אותה על הריסים שלך כל לילה לפני השינה.

שמן זית

שמן זית מלא בנוגדי חמצון שיכולים לעזור להזין ולחזק את הריסים.לשימוש, החל כמה טיפות שמן זית על הריסים שלך בכל לילה לפני השינה.

שמן אבוקדו

שמן אבוקדו עשיר בוויטמין E וחומצות שומן, שיכולות לעזור להזין ולחזק את הריסים.לשימוש, מרחו כמה טיפות של שמן אבוקדו על הריסים שלכם בכל לילה לפני השינה.

חמאת שיאה

חמאת שיאה היא שמנת טבעית העשירה בחומצות שומן וויטמינים שיכולים לעזור להזין ולמצב את הריסים.לשימוש, החל כמות קטנה של חמאת שיאה על הריסים שלך בכל לילה לפני השינה.

vaseline

Vaseline הוא מוצר מבוסס נפט שיכול לעזור למצב ולהגן על הריסים.לשימוש, החל שכבה דקה של וזלין על הריסים שלך כל לילה לפני השינה.

תה ירוק

תה ירוק עשיר בנוגדי חמצון שיכולים לעזור להזין ולחזק את הריסים.לשימוש, תלול שקית תה ירוק במים חמים ותן לו להתקרר.לאחר מכן, טבלו ספוגית כותנה בתה ומרחו אותו על הריסים שלכם כל לילה לפני השינה.

מלפפון

מלפפון עשיר בוויטמינים ובמינרלים שיכולים לעזור להזין ולחזק את הריסים.לשימוש, חותכים מלפפון לפרוסות דקות והניחו אותם על העיניים למשך 10 דקות כל לילה לפני השינה.

שמן שקדים

שמן שקדים הוא עשיר בוויטמין E וחומצות שומן שיכולות לעזור להזין ולחזק את הריסים.לשימוש, החל כמה טיפות שמן שקדים על הריסים שלך בכל לילה לפני השינה.

מי ורדים

מי ורדים הם טוניק טבעי שיכול לעזור להזין ולחזק את הריסים.לשימוש, מערבבים כפית אחת של מי ורדים עם כפית שמן קיק ומרחי אותה על הריסים שלך כל לילה לפני השינה.

OATMEAL

שיבולת שועל מלאה בוויטמינים ומינרלים שיכולים לעזור להזין ולחזק את הריסים.לשימוש, מערבבים כפית שיבולת שועל אחת עם כפית שמן קיק אחד ומורחים אותה על הריסים שלך כל לילה לפני השינה.

דבש

דבש הוא חומר הומטום טבעי שיכול לעזור להזין ולמצב את הריסים.לשימוש, ערבבו כפית דבש אחת עם כפית אחת של קיק

הבנת היתרונות של הסעדים של סבתא לתוספי ריסים

סבתות קיימות כבר מאות שנים, ואיתן יש להן ברוגHT הידע והניסיון שלהם בכל מה שקשור לטיפול בגוף.סעדים אלה עדיין משמשים כיום וניתן למצוא אותם במוצרי יופי רבים.כשמדובר בהרחבות ריסים, ידוע כי סבתות מספקות תרופות שיכולות לעזור לטפל בתוספים ולשמור על התוספים.במאמר זה נחקור 17 מהסעדים החשובים ביותר שלדבריהם סבתות נעשה שימוש כדי לטפל בהרחבות ריסים.

1.שמן עץ התה

שמן עץ התה ידוע בתכונותיו נגד פטריות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לתרופה אידיאלית להרחבות ריסים.זה יכול לעזור להגן על התוספים מפני לחות ולשמור עליהם בריאים וחזקים.ניתן להשתמש בתרופה זו ישירות על התוספים, או שניתן לערבב אותה עם שמן נשא ולהחיל על הריסים.

2.אלוורה

אלוורה ידועה בתכונותיו המרגיעות, וניתן להשתמש בה כדי להזין ולהגן על תוספי הריסים.זה יכול לעזור לשמור על התוספים לחות ולמנוע כל שבירה או נזק.ניתן ליישם אלוורה ישירות על התוספים, או שניתן לערבב אותו עם שמן נשא ולהחיל על הריסים.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס ידוע בתכונותיו לחות וניתן להשתמש בו כדי להזין את תוספי הריסים.זה יכול לעזור לשמור על בריאות התוספים ולמנוע כל נזק או שבירה.ניתן ליישם שמן קוקוס ישירות על התוספים, או שניתן לערבב אותו עם שמן נשא ולהחיל על הריסים.

4.שמן קיק

שמן קיק ידוע בתכונותיו המזינים וניתן להשתמש בו כדי לסייע בשמירה על תוספי הריסים בריאים.זה יכול לעזור לשמור על התוספים לחות ולמנוע כל שבירה או נזק.ניתן ליישם שמן קיק ישירות על התוספים, או שניתן לערבב אותו עם שמן נשא ולהחיל על הריסים.

5.שמן זית

שמן זית ידוע בתכונותיו לחות וניתן להשתמש בו כדי להזין את תוספי הריסים.זה יכול לעזור לשמור על בריאות התוספים ולמנוע כל נזק או שבירה.ניתן ליישם שמן זית ישירות על התוספים, או שניתן לערבב אותו עם שמן נשא ולהחיל על הריסים.

6.שמן חוחובה

שמן חוחובה ידוע בתכונותיו המזינות וניתן להשתמש בו כדי לסייע בשמירה על תוספי הריסים בריאים.זה יכול לעזור לשמור על התוספים לחות ולמנוע כל שבירה או נזק.ניתן ליישם שמן חוחובה ישירות על התוספים, או שניתן לערבב אותו עם שמן נשא ולהחיל על הריסים.

7.שמן רוזמרין

שמן רוזמרין ידוע בתכונותיו האנטי -חיוביות וניתן להשתמש בו כדי לסייע בשמירה על בריאות הרחבות הריסים.זה יכול לעזור לשמור על התוספים לחות ולמנוע כל שבירה או נזק.ניתן ליישם שמן רוזמרין ישירות על התוספים, או שניתן לערבב אותו עם שמן נשא ולהחיל על הריסים.

8.שמן לבנדר

שמן לבנדר ידוע בתכונותיו המרגיעות וניתן להשתמש בו כדי לסייע בשמירה על תוספי הריסים בריאים.זה יכול לעזור לשמור על התוספים לחות ולמנוע כל שבירה או נזק.ניתן ליישם שמן לבנדר ישירות על התוספים, או שניתן לערבב אותו עם שמן נשא ולהחיל על הריסים.

9.שמן קמומיל

שמן קמומיל ידוע בתכונותיו המרגיעות וניתן להשתמש בו כדי לסייע בשמירה על תוספי הריסים בריאים.זה יכול לעזור לשמור על התוספים לחות ולמנוע כל שבירה או נזק.ניתן ליישם שמן קמומיל ישירות על התוספים, או שניתן לערבב אותו עם שמן נשא ולהחיל על הריסים.

10.שמן ויטמין E

שמן ויטמין E ידוע בתכונותיו המזינות והמיימדות וניתן להשתמש בו כדי לסייע בשמירה על בריאות הרחבות הריסים.זה יכול לעזור לשמור על התוספים לחות ולמנוע כל שבירה או נזק.ניתן ליישם שמן ויטמין E ישירות על התוספים, או שניתן לערבב אותו עם שמן נשא ולהפעיל על הריסים.

11.דבש

דבש ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והנטיפטרייות וניתן להשתמש בו כדי לסייע בשמירה על בריאות הרחבות הריסים.זה יכול לעזור לשמור על התוספים לחות ולמנוע כל שבירהאו נזק.ניתן ליישם דבש ישירות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן