דף הבית » תרופות סבתא » הזעה מוגזמת בפנים – 8 תרופות של סבתא בטוחה ועתיקה

הזעה מוגזמת בפנים – 8 תרופות של סבתא בטוחה ועתיקה

פרצופים מיוזעים: 8 תרופות של סבתא בטוחה ועתיקה
האם אתה סובל מהזיעה מוגזמת בפנים?אם כן, אתה לא לבד.הזעה בפנים יכולה להיות מביכה, לא נוחה ולא נוחה.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות פשוטות ובטוחות שהועברו דרך דורות הסבתות.להלן 8 תרופות סבתות בטוחות ועתיקות בהן תוכלו להשתמש בכדי לעזור לנהל את הזעת הפנים שלכם.

1.חומץ תפוחים ומי ורדים

חומץ תפוחים ידוע ביתרונות הבריאותיים הרבים שלו, כולל הפחתת הזעה.ידוע כי מי ורדים הם בעלי השפעות חיוביות רבות על העור.כדי ליצור תרופה, ערבבו חלקים שווים של חומץ תפוחים ומי ורדים.מרחי בעדינות את התערובת על האזור המושפע והשאירו 10 דקות לפני השטיפה.

2.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ואנטיבקטריאלי המשמש במשך מאות שנים.לייצור תרופה, מערבבים 4 עד 5 טיפות שמן עץ התה בכף מים.מרחו את התערובת על האזור הפגוע והשאירו 10 דקות לפני השטיפה.

טיפ מועיל

חשוב לזכור ששמן עץ התה יכול להיות מעצבן אצל אנשים מסוימים.אם אתה חווה גירוי כלשהו, הפסק את השימוש והתייעץ עם רופא.

3.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית את הזעת הפנים.כדי ליצור תרופה, ערבבו חלקים שווים של לוז ומים מכשפה.מרחי בעדינות את התערובת על האזור המושפע והשאירו 10 דקות לפני השטיפה.

4.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא נוגד חומצה טבעי שיכול לעזור להפחית את הזעת הפנים.כדי ליצור תרופה, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה בכוס מים.מרחי בעדינות את התערובת על האזור המושפע והשאירו 10 דקות לפני השטיפה.

5.מיץ לימון

מיץ לימון הוא מעמד טבעי שיכול לעזור להפחית את הזעת הפנים.להכנת תרופה, מערבבים חלקים שווים של מיץ לימון ומים.מרחי בעדינות את התערובת על האזור המושפע והשאירו 10 דקות לפני השטיפה.

6.מיץ עגבניות

מיץ עגבניות הוא מעמד טבעי שיכול לעזור להפחית את הזעת הפנים.להכנת תרופה, מערבבים חלקים שווים של מיץ עגבניות ומים.מרחי בעדינות את התערובת על האזור המושפע והשאירו 10 דקות לפני השטיפה.

7.אלוורה ורה ג’ל

ג’ל אלוורה הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להפחית את הזעת הפנים.כדי ליצור תרופה, ערבבו חלקים שווים של ג’ל ומים אלוורה.מרחי בעדינות את התערובת על האזור המושפע והשאירו 10 דקות לפני השטיפה.

8.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להפחית את הזעת הפנים.כדי ליצור תרופה, מערבבים חלקים שווים של שמן קוקוס ומים.מרחי בעדינות את התערובת על האזור המושפע והשאירו 10 דקות לפני השטיפה.

הזעה בפנים יכולה להיות מביכה ולא נוחה, אך למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות של סבתא קדומה שיכולות לעזור להפחית את הזעת הפנים.נסה אחד או יותר מהתרופות הללו כדי לעזור לנהל את הזעת הפנים שלך.זכור תמיד להיזהר בעת יישום כל אחד מהתרופות הללו ולהפסיק שימוש אם מתרחש גירוי כלשהו.

תרופות צמחי מרפא להזעה מוגזמת בפנים

תרופות צמחיות שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון רחב של מחלות, כולל הזעה מוגזמת בפנים.רבים מהתרופות הצמחיות הללו הן בטוחות, יעילות, והועברו לאורך דורות.להלן 8 תרופות של סבתא בטוחה ועתיקה להזעה מוגזמת בפנים.

1.אלוורה

אלוורה הוא צמח עסיסי המשמש לרוב לתכונותיו הרפואיות.ניתן ליישם ג’ל אלוורה ישירות על העור כדי לעזור להפחית את הזעת הפנים.הג’ל מכיל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של הזעה מוגזמת.

2.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא צמח הידוע בתכונותיו המעורפלות והאנטי דלקתיות.ניתן ליישם אותו ישירות על העור כדי לעזור להפחית את הזעת הפנים.Wידוע כי לוז גירוד עוזר לכווץ את הנקבוביות ולהפחית את כמות הזיעה המיוצרת.

3.קמומיל

קמומיל הוא צמח פורח הידוע בתכונותיו המרגיעות.ניתן לקחת אותו בצורת תה או ליישם אותו ישירות על העור כדחיסה להפחתת הזעת פנים.ידוע כי קמומיל עוזר להרגיע את העור ולהפחית את כמות הזיעה המיוצרת.

4.מנטה

מנטה הוא עשב הידוע בתכונות הקירור שלו.ניתן לקחת אותו בצורת תה או ליישם אותו ישירות על העור כדחיסה להפחתת הזעת פנים.ידוע כי נענע עוזרת לקרר את העור ולהפחית את כמות הזיעה המיוצרת.

5.לבנדר

לבנדר הוא צמח פורח הידוע בתכונותיו המרגיעות והמרגיעות.ניתן לקחת אותו בצורת תה או ליישם אותו ישירות על העור כדחיסה להפחתת הזעת פנים.ידוע כי לבנדר עוזר להרגיע את העור ולהפחית את כמות הזיעה המיוצרת.

6.קלנדולה

קלנדולה הוא צמח פורח הידוע בתכונותיו האנטי-חיפושיות והאנטי דלקתיות.ניתן לקחת אותו בצורת תה או ליישם אותו ישירות על העור כדחיסה להפחתת הזעת פנים.קלנדולה ידועה כמסייעת בהפחתת הדלקת הנגרמת כתוצאה מהזעה מוגזמת ולהפחית את כמות הזיעה המיוצרת.

7.ליקריץ

ליקריץ הוא עשב הידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות.ניתן לקחת אותו בצורת תה או ליישם אותו ישירות על העור כדחיסה להפחתת הזעת פנים.ידוע כי ליקריץ מסייע בהפחתת הדלקת הנגרמת כתוצאה מזעה מוגזמת ולהפחית את כמות הזיעה המיוצרת.

8.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא שמן אתרי הידוע בתכונותיו האנטיספטיות והאנטי דלקתיות.ניתן ליישם אותו ישירות על העור כדי לעזור להפחית את הזעת הפנים.שמן עץ התה ידוע כמסייע בהפחתת הדלקת הנגרמת כתוצאה מזעה מוגזמת ולהפחית את כמות הזיעה המיוצרת.

סיכום

הזעה מוגזמת בפנים יכולה להיות מצב קשה לניהול.עם זאת, ישנם תרופות רבות של סבתא בטוחות ועתיקות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהפחתת הסימפטומים.תרופות אלה כוללות אלוורה, לוז מכשפה, קמומיל, נענע, לבנדר, קלנדולה, ליקריץ ושמן עץ התה.על ידי שילוב תרופות אלה בשגרה היומיומית שלך, אתה יכול לעזור להפחית את כמות הזיעה המיוצרת ולשמור על עורך בריא ורענן.

שאלות נפוצות

מה זה הזעה מוגזמת בפנים?

הזעה מוגזמת בפנים היא מצב בו הגוף מייצר כמות מוגזמת של זיעה באזור הפנים.זה יכול לגרום לאי נוחות ומבוכה, ויכול להיות קשה לניהול.

האם יש תרופות בטוחות וטבעיות להזעה מוגזמת בפנים?

כן, יש הרבה תרופות בטוחות וטבעיות להזיעה מוגזמת בפנים.אלה כוללים אלוורה, לוז מכשפה, קמומיל, נענע, לבנדר, קלנדולה, ליקריץ ושמן עץ התה.תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את כמות הזיעה המיוצרת ולשמור על עורך בריא ורענן.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן