דף הבית » תרופות סבתא » ביטול צלקות ניתוחי תפר-9 ללא מרשם וללא מרשם תרופות ללא מרשם
dddddc dadcdaddaa daddaaddd daadada dcdcd dedadadd ddcdcd de

ביטול צלקות ניתוחי תפר-9 ללא מרשם וללא מרשם תרופות ללא מרשם

מהן צלקות ניתוחי תפר?

צלקות ניתוחי תפר מגדלות, אדומות ולעתים קרובות צלקות לא נעימות הנוצרות לאחר תפר פצע או חתך.הם תוצאה של תהליך הריפוי הטבעי של הגוף והם מקור נפוץ לעיוות.בעוד שבניתוחי תפר צלקות הן בדרך כלל פגם זמני, הן יכולות להיות מכוערות ויכולות לגרום למצוקה רגשית.למרבה המזל, קיימים מספר טיפולים ללא מרשם הרופא שיכולים לעזור להפחית את המראה של צלקות ניתוחי תפר.

תרופות ללא מרשם לצלקות ניתוחי תפר

1.גיליון ג’ל סיליקון:

יריעות ג’ל סיליקון היא תרופה לא פולשנית ללא מרשם לצלקות ניתוחי תפר.זהו סדין דק של סיליקון שקוף שמונח מעל הצלקת ומסייע להפחתת אדמומיות ולשטח את הצלקת.גיליון ג’ל סיליקון לובש בדרך כלל במשך מספר שעות ביום, ויש ליישם לפחות 12 שבועות לפחות כדי לראות תוצאות.

2.שמן ויטמין E:

שמן ויטמין E הוא נוגד חמצון שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות ניתוחי תפר.זה עובד על ידי הגדלת ייצור הקולגן ואלסטין, החיוניים לעור בריא.יש ליישם שמן ויטמין E ישירות על הצלקת מספר פעמים ביום ויש להשתמש בו לפחות 3 חודשים לתוצאות הטובות ביותר.

3.חמאת קקאו:

חמאת קקאו היא חמאה טבעית שיכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות ניתוחי תפר.זה עובד על ידי ריכוך ולחות על העור, המסייע להפחתת אדמומיות ולשטח את הצלקת.יש ליישם חמאת קקאו ישירות על הצלקת מספר פעמים ביום ויש להשתמש בה לפחות 3 חודשים לתוצאות הטובות ביותר.

4.תמצית בצל:

תמצית בצל היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות ניתוחי תפר.תמצית בצל פועלת על ידי הגדלת ייצור הקולגן ואלסטין, החיוניים לעור בריא.יש ליישם תמצית בצל ישירות על הצלקת מספר פעמים ביום ויש להשתמש בה לפחות 3 חודשים לתוצאות הטובות ביותר.

5.אלוורה:

אלוורה היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות ניתוחי תפר.אלוורה פועלת על ידי הגדלת ייצור הקולגן ואלסטין, החיוניים לעור בריא.יש ליישם אלוורה ישירות על הצלקת מספר פעמים ביום ויש להשתמש בה לפחות 3 חודשים לתוצאות הטובות ביותר.

6.שמן עץ התה:

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות ניתוחי תפר.שמן עץ התה פועל על ידי הפחתת דלקת ואדמומיות וקידום ריפוי.יש למרוח שמן עץ התה ישירות על הצלקת מספר פעמים ביום ויש להשתמש בו לפחות 3 חודשים לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.שמן לבנדר:

שמן לבנדר הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות ניתוחי תפר.שמן לבנדר פועל על ידי הפחתת דלקת ואודם וקידום ריפוי.יש ליישם שמן לבנדר ישירות על הצלקת מספר פעמים ביום ויש להשתמש בו לפחות 3 חודשים לתוצאות הטובות ביותר.

8.שמן זרעי Rosehip:

שמן זרעי Rosehip הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות ניתוחי תפר.שמן זרעי Rosehip פועל על ידי הגדלת ייצור הקולגן ואלסטין, החיוניים לעור בריא.יש ליישם שמן זרעי ורד ישירות על הצלקת מספר פעמים ביום ויש להשתמש בו לפחות 3 חודשים לתוצאות הטובות ביותר.

9.מיץ לימון:

מיץ לימון הוא מעמד טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות ניתוחי תפר.מיץ לימון עובד על ידי הפחתת דלקת ואודם וקידום ריפוי.יש ליישם מיץ לימון ישירות על הצלקת מספר פעמים ביום ויש להשתמש בו לפחות 3 חודשים לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפים להפחתת המראה של צלקות ניתוחי תפר

חשוב לזכור כי צלקות ניתוחי תפר לוקח זמן לרפא ואולי לא נעלמות לחלוטין.עם זאת, ישנם כמה טיפים שאתה CAn השתמש כדי להפחית את המראה שלהם.

 • שמור על הצלקת נקייה ויבשה.
 • החל טיפולים אקטואליים, כמו יריעות ג’ל סיליקון, שמן ויטמין E, חמאת קקאו, תמצית בצל, אלוורה, שמן עץ התה, שמן לבנדר

  תרופות טבעיות יעילות לצלקות ניתוחי תפר

  צלקות ניתוחי תפר הן בעיה שכיחה העלולה לגרום למבוכה ולביטחון עצמי נמוך יותר.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות וטיפולים ללא מרשם הקיימים שיכולים לעזור להפחית את המראה של צלקות אלה.להלן תשעה מהתרופות היעילות ביותר לצלקות ניתוחי תפר:

  1.אלוורה

  אלוורה הוא חומר אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות ניתוחי תפר.ניתן ליישם ג’ל אלוורה ישירות על הצלקת פעמיים עד שלוש פעמים ביום.זה זמין גם כמשחה, קרם או קרם שניתן ליישם על העור.

  2.ויטמין E

  ויטמין E הוא נוגד חמצון שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות ניתוחי תפר.ניתן ליישם אותו ישירות על הצלקת בצורה של קרם, שמן או משחה.זה זמין גם בצורה כמוסה, שניתן ליטול דרך הפה.

  3.שמן קוקוס

  שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות ניתוחי תפר.ניתן ליישם אותו ישירות על הצלקת פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

  4.דבש

  דבש הוא חומר הומטום טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות ניתוחי תפר.ניתן ליישם אותו ישירות על הצלקת פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

  5.מיץ לימון

  מיץ לימון הוא מעמד טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות ניתוחי תפר.ניתן ליישם אותו ישירות על הצלקת פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

  6.חומץ תפוחים

  חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות ניתוחי תפר.ניתן ליישם אותו ישירות על הצלקת פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

  7.שמן עץ התה

  שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות ניתוחי תפר.ניתן ליישם אותו ישירות על הצלקת פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

  8.תמצית בצל

  תמצית בצל היא חומר אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות ניתוחי תפר.ניתן ליישם אותו ישירות על הצלקת פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

  9.משחות ומשחות ללא מרשם

  ישנם מספר קרמים ומשחות ללא מרשם זמינים שיכולים לעזור להפחית את המראה של צלקות ניתוחי תפר.מוצרים אלה מכילים מרכיבים כמו ויטמין E, אלוורה ומרכיבים טבעיים אחרים שיכולים לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.

  מסקנה

  צלקות ניתוחי תפר יכולות להיות מכוערות ומביכות, אך ישנם מספר תרופות טבעיות וטיפולים ללא מרשם הקיימים שיכולים לעזור להפחית את המראה של צלקות אלה.אלוורה ורה, ויטמין E, שמן קוקוס, דבש, מיץ לימון, חומץ תפוחים, שמן עץ התה, תמצית בצל, וקרמים ומשחות ללא מרשם יכולים כולם לעזור להפחית את המראה של צלקות ניתוחי תפר.

  שאלות נפוצות

  כמה זמן לוקח לצלקות ניתוחי תפר לרפא?

  צלקות ניתוחי תפר נדרשות בדרך כלל מספר חודשים לרפא לחלוטין.עם זאת, התרופות הטבעיות והטיפולים ללא מרשם שהוזכרו לעיל יכולים לעזור להפחית את מראה הצלקות ולעזור להם לרפא מהר יותר.

  האם יש תופעות לוואי לשימוש בתרופות טבעיות אלה?

  באופן כללי, התרופות הטבעיות הללו וטיפולים ללא מרשם רופא נחשבים לבטוחים כאשר משתמשים בהם כמופנים.עם זאת, עדיף תמיד להתייעץ עם איש מקצוע רפואי לפני שתשתמש במוצר כלשהו לטיפול בניתוחי תפר.

  לסיכום, צלקות ניתוחי תפר יכולות להיות מכוערות ומביכות, אך ישנם מספר תרופות טבעיות וטיפולים ללא מרשם הקיימים שיכולים לעזור להפחית את המראה של צלקות אלה.על ידי שימוש בתרופות הטבעיות ובטיפולים ללא מרשם שהוזכרו לעיל, תוכלו להפחית את המראה של התפרצלקות ניתוח ועוזרות להן לרפא מהר יותר.

  למידע נוסף, אנא עיין ב <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/suture_scarתרופות .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן