דף הבית » תרופות סבתא » ביטול אקנה – 8 תרופות מרגיעות ויעילות של סבתא
dddddc ddadad  daadaddaddaa dedadddaddaa dddaddcddaa dadc

ביטול אקנה – 8 תרופות מרגיעות ויעילות של סבתא

אקנה יכול להיות מצב עור מביך ולא נוח, אך החדשות הטובות הן שניתן לנהל אותה ואף לחסל אותו בטיפול הנכון.סבתות משתמשות בתרופות טבעיות כדי לסייע בטיפול באקנה במשך מאות שנים, וכיום התרופות הללו הן עדיין אפשרות ברת קיימא ויעילה.להלן 8 תרופות של סבתא מרגיעות ויעילות שיכולות לעזור לחסל אקנה.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה מאוד תכליתית והיא משמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור, כולל אקנה.חומץ סיידר תפוחים עוזר לאזן את החומציות של העור ולהפחתת דלקת.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו 1 כף חומץ תפוחים עם 8 אונקיות מים.מרחו תערובת זו על האזור הפגוע בעזרת כרית כותנה והשאירו אותה למשך 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.עשו זאת פעם ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

OATMEAL


שיבולת שועל היא תרופה נהדרת לאקנה מכיוון שהיא עוזרת לספוג עודפי שמן מהעור.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1/4 כוס שיבולת שועל עם 1/4 כוס מים חמים.מרחו את התערובת על הפנים והשאירו אותה למשך 15 דקות.שוטפים במים חמים ולטאט יבש במגבת נקייה.עשו זאת פעם ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לוודא שאתה משתמש בניקוי עדין בעת שטיפת הפנים שלך כדי להימנע מעצבן את העור שלך.חפש ניקוי שמתוכנן במיוחד לעור נוטה לאקנה.

דבש

דבש הוא תרופה נהדרת לאקנה מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולהשאיר את הלחות בעור.כדי להשתמש בתרופה זו, מרחו שכבה דקה של דבש על האזור הפגוע והשאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.עשו זאת פעם ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה נהדרת לאקנה מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולשמור על העור ברור.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1 כף מיץ לימון עם 2 כפות מים.מרחו את התערובת על האזור הפגוע בעזרת כרית כותנה והשאירו אותה במשך 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.עשו זאת פעם ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה נהדרת לאקנה מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולהרוג חיידקים.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1 כף שמן עץ התה עם 8 גרם מים.מרחו את התערובת על האזור הפגוע בעזרת כרית כותנה והשאירו אותה במשך 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.עשו זאת פעם ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מלפפון

מלפפון הוא תרופה נהדרת לאקנה מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולשמור על העור ברור.כדי להשתמש בתרופה זו, מגרד מלפפון והחל את המיץ על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.עשו זאת פעם ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אלוורה

אלוורה היא תרופה נהדרת לאקנה מכיוון שהיא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשמור על לחות העור.כדי להשתמש בתרופה זו, מרחו שכבה דקה של ג’ל אלוורה על האזור המושפע והשאירו אותה למשך 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.עשו זאת פעם ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תה ירוק

תה ירוק הוא תרופה נהדרת לאקנה מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולשמור על העור ברור.כדי להשתמש בתרופה זו, כבל שקית תה ירוק במים חמים למשך 15 דקות.אפשר לתה להתקרר לפני שמריחה אותו על האזור הפגוע באמצעות כרית כותנה.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.עשו זאת פעם ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

חלק 2: טיפולים טבעיים ויעילים לאקנה

אקנה הוא מצב עור נפוץ הפוגע באנשים בכל הגילאים, אך זה יכול להיות קשה במיוחד לבני נוער ומבוגרים צעירים.אמנם זה יכול להיות מפתה לפנות לטיפולים כימיים קשים שמבטיחים תוצאות מהירות, אך לעיתים קרובות אלה יכולים להזיק יותר מתועלת.למרבה המזל, ישנם מספר טיפולים טבעיים ויעילים שניתן להשתמש בהם לטיפול באקנה.מהמתכונים של סבתא לתרופות צמחיות טבעיות, הנה 8 טיפולים שעשויים לעזור להפחית את המראה של אקנה.

1.שמן עץ התה

אחד הטיפולים הטבעיים הפופולריים ביותר לאקנה הוא שמן עץ התה.שמן אתרי זה נגזר מעלי עץ התה האוסטרלי ומשמש את האוסטרלים הילידים במשך מאות שנים.שמן עץ התה ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והאנטי-דלקתיות, ויכול לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות הקשורים לאקנה.זה יכול לעזור גם לבטל את הנקבוביות ולהפחית את ייצור עודפי השמן, שניים מהגורמים העיקריים לאקנה.לשימוש, פשוט מרחו כמה טיפות שמן עץ התה על האזור הפגוע והשאירו אותו מספר דקות לפני השטיפה במים קרירים.

2.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים משמש זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מחלות, והוא יכול לשמש גם לטיפול באקנה.האופי החומצי של חומץ זה עוזר להרוג את החיידקים העלולים לגרום לאקנה, ואילו תכונותיו המפוארות עוזרות להפחתת הנפיחות והאודם.לשימוש, פשוט מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם שלושה חלקים מים ומרחים על האזור הפגוע.השאירו אותו לכמה דקות לפני השטיפה במים קרירים.

3.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית פופולרית למגוון מצבי עור, והיא יכולה לשמש גם לטיפול באקנה.הג’ל ממפעל אלוורה מסייע בהפחתת הדלקת והאודם הקשורים לאקנה, ואילו תכונותיו האנטי -חיוביות עוזרות לשמור על חיידקים במפרץ.לשימוש, פשוט החל כמות קטנה של ג’ל אלוורה על האזור הפגוע והשאיר אותו כמה דקות לפני השטיפה במים קרירים.

4.דבש

דבש משמש זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מחלות, והוא יכול לשמש גם לטיפול באקנה.לדבש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות, המסייעות להפחתת האדמומיות והנפיחות הקשורה לאקנה.זה יכול גם לעזור לבטל את הנקבוביות ולהפחית את ייצור עודפי השמן.לשימוש, פשוט מרחי כמות קטנה של דבש על האזור המושפע והשאירו אותו מספר דקות לפני השטיפה במים קרירים.

5.מיץ לימון

מיץ לימון הוא עוד תרופה טבעית פופולרית לאקנה.האופי החומצי של מיץ לימון עוזר להרוג חיידקים העלולים לגרום לאקנה, ואילו תכונותיו המופלאות עוזרות להפחתת נפיחות ואדמומיות.לשימוש, פשוט מרחו כמות קטנה של מיץ לימון על האזור הפגוע והשאירו אותו מספר דקות לפני השטיפה במים קרירים.

6.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא תרופה טבעית פופולרית למגוון מצבי עור, והיא יכולה לשמש גם לטיפול באקנה.עיקרי זה מסייע בהפחתת דלקת ואדמומיות הקשורים לאקנה, בעוד שתכונותיו האנטי -חיוביות עוזרות לשמור על חיידקים במפרץ.לשימוש, פשוט החל כמות קטנה של לוז מכשפה על האזור הפגוע והשאיר אותו כמה דקות לפני השטיפה במים קרירים.

7.קינמון

קינמון הוא תרופה טבעית פופולרית למגוון מחלות, והיא יכולה לשמש גם לטיפול באקנה.לקינמון תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות, המסייעות להפחתת האדמומיות והנפיחות הקשורה לאקנה.לשימוש, פשוט מערבבים חלקים שווים קינמון ודבש ומרחים על האזור המושפע.השאירו אותו לכמה דקות לפני השטיפה במים קרירים.

8.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית פופולרית נוספת לאקנה.האופי האלקליני של סודה לשתייה עוזר להרוג את החיידקים העלולים לגרום לאקנה, ואילו תכונותיו הפיליות עוזרות לפתח נקבוביות ולהפחית את ייצור עודפי השמן.לשימוש, פשוט מערבבים חלקים שווים סודה לשתייה ומים ומרחים על האזור המושפע.השאירו אותו לכמה דקות לפני השטיפה במים קרירים.

שאלות נפוצות </

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן