דף הבית » תרופות סבתא » בחילה מיגרנה – 3 תרופות של סבתא לטיפול יעיל עם תוצאות מוכחות
ddddcd dedddadad  daadaddaddaa dadc daddaad dcdddaddc dda

בחילה מיגרנה – 3 תרופות של סבתא לטיפול יעיל עם תוצאות מוכחות

בחילה ומיגרנה: 3 תרופות של סבתא לטיפול יעיל

מיגרנה היא אחת הצורות המשבירות ביותר של מחלות נוירולוגיות, כאשר מיליוני אנשים חיים ברחבי העולם עם מצב כרוני זה.הסימפטומים של מיגרנה משתנים מאדם לאדם, וכוללים כאבי ראש קשים, בחילה ורגישות לאור וצליל.בחילה היא אחד התסמינים השכיחים ביותר של מיגרנה, ויכולה להפחית משמעותית את איכות חייו של האדם.למרבה המזל, קיימים מספר טיפולים יעילים לניהול בחילות מיגרנה.

הבנת בחילות מיגרנה

בחילות מיגרנה, המכונה גם “בחילה הקשורה למיגרנה” (גבר), היא סימפטום שכיח של מיגרנה.זה בדרך כלל מנוסה כתחושה של רעשנות או מלאות בבטן.תסמינים אחרים עשויים לכלול הקאות, כאבי בטן ואובדן תיאבון.נראה כי האדם נגרם על ידי אותם מנגנונים ביולוגיים הגורמים לכאבי מיגרנה.

בחילה מיגרנה יכולה להיות קשה לניהול, שכן הבחילה יכולה להיות כה חמורה עד שהיא יכולה למנוע מאנשים נטילת תרופות לטיפול במיגרנה שלהם.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהקלת בחילות מיגרנה.

הסעדים של סבתא לבחילות מיגרנה

סבתות השתמשו בתרופות טבעיות לטיפול במחלות שונות במשך דורות.להלן שלוש תרופות טבעיות שהוכחו כיעילות בניהול בחילות מיגרנה:

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה ידועה לבחילה ששימשה במשך מאות שנים.מחקרים הראו כי ג’ינג’ר יעיל להפחתת בחילה אצל אנשים עם מיגרנה.אתה יכול לקחת ג’ינג’ר בצורה של כמוסות, תה או אפילו שורש ג’ינג’ר מגורד טרי.

2.מנטה

מנטה הוא עשב טבעי ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בעיות עיכול.מחקרים הראו כי מנטה יעילה להפחתת בחילות אצל אנשים עם מיגרנה.אתה יכול לקחת מנטה בצורת כמוסות, תה או אפילו עלי מנטה מגורדים טריים.

3.Acupressure

אקופרסורה היא טכניקת רפואה סינית מסורתית הכרוכה ביישום לחץ על נקודות ספציפיות בגוף.מחקרים הראו כי אקופרסורה יכולה להיות יעילה להפחתת בחילה אצל אנשים עם מיגרנה.אתה יכול להשתמש באקופרסורה על ידי שימוש באצבעותיך כדי להחיל לחץ על נקודות ספציפיות על גופך.

טיפ ייחודי ומועיל

אם אתם חווים בחילות מיגרנה, חשוב להישאר לחות.שתו הרבה מים או נוזלים צלולים אחרים לאורך היום כדי לעזור להפחית את הסימפטומים שלכם.

לסיכום, בחילות מיגרנה יכולה להיות סימפטום קשה ומשביתה של מיגרנה.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי לנהל ביעילות בחילות מיגרנה.ג’ינג’ר, מנטה ואקופרסורה הם כולם תרופות טבעיות שהוכחו כיעילות בניהול בחילות מיגרנה.אם אתם חווים בחילות מיגרנה, חשוב להישאר לחות ולשוחח עם הרופא שלכם על אפשרויות הטיפול הטובות ביותר עבורכם.

בחילה היא סימפטום שכיח של מיגרנות, ותחושת הבחילה יכולה לנוע בין קלה לחמורה.בעוד שתרופות מרשם יכולות להיות יעילות בטיפול בבחילות מיגרנה, יש אנשים שמעדיפים להשתמש בתרופות טבעיות כדי לעזור להם לנהל את הסימפטומים שלהם.טיפולים מסורתיים, שהועברו לעתים קרובות מדור לדור, שימשו במשך מאות שנים כדי להקל על התסמינים הלא נוחים של מיגרנות.להלן שלוש תרופות של סבתא לטיפול בבחילות מיגרנה עם תוצאות מוכחות.

תה צמחים ושמנים אתרים

תה צמחי מרפא ושמנים אתרים הם שניים מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא לבחילות מיגרנה.שתיית תה צמחים כמו מנטה, קמומיל וג’ינג’ר יכולה לעזור להרגיע את הבטן ולהפחית את הבחילה.שאיפת ניחוח שמנים אתרים כמו לבנדר, לימון ופפרמינט יכולה לעזור גם להפחית בחילות מיגרנה.גם תה צמחים וגם הניתן להשתמש בשמנים SSENTICAL OPERITY על העור או לשאיפה לטובת תועלת מקסימאלית.

דיקור סיני

דיקור סיני הוא נוהג סיני עתיק המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.ההערכה היא כי על ידי גירוי נקודות ספציפיות בגוף, ניתן לשחרר אנרגיה וניתן להפחית כאב ובחילה.מחקרים הראו כי דיקור סיני יכול להוות טיפול יעיל בבחילות מיגרנה, והיא אפשרות טיפול בטוחה וטבעית.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש זה מכבר לטיפול בבחילה, והיא תרופה פופולרית לבחילות מיגרנה.מחקרים הראו כי ג’ינג’ר יכול להיות יעיל בהפחתת בחילות והקאות הנגרמות על ידי מיגרנות.ניתן לצרוך ג’ינג’ר בצורות רבות כמו תה, כמוסות וסירופ.ניתן ליישם אותו גם באופן אקטואלי על העור להקלה.

מסקנה

בחילה מיגרנה יכולה להיות סימפטום מתיש שיכול להפריע לחיי היומיום.בעוד שתרופות מרשם יכולות להיות יעילות בטיפול בבחילות מיגרנה, יש אנשים שמעדיפים להשתמש בתרופות טבעיות כדי לעזור להם לנהל את הסימפטומים שלהם.הוכח כי הסעדים של סבתא כמו תה צמחים ושמנים אתרים, דיקור סיני וג’ינג’ר, אפקטיביים בטיפול בבחילות מיגרנה.

שאלות נפוצות

מהי בחילה מיגרנה?

בחילה מיגרנה היא סימפטום שכיח של מיגרנות, והיא יכולה לנוע בין קלה לחמורה.זוהי תחושת בחילה שיכולה להיות מלווה בהקאות או בבעיות עיכול אחרות.

מהם כמה טיפולים טבעיים לבחילות מיגרנה?

טיפולים טבעיים לבחילות מיגרנה כוללים תה צמחי מרפא ושמנים אתרים, דיקור סיני וג’ינג’ר.הוכח כי כל אחד מהטיפולים הללו יעיל בטיפול בבחילות מיגרנה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן